Komplikace od začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 19:33
komplikace od zacatku

Ahoj.. Potrebuju se vypsat, precist nezavysle nazory, protoze ja v mem okoli mam jen dva. Jsem tehotna 9+0 tt, zadarilo se necekane, ze zacatku to byl sok, pak uz jsem se zacala tesit( mam doma 17mes chlapecka) a myslela jsem, ze to bude trvat dyl…o mladsiho jsme se snazili fva roky.-:( tak me prekvapilo ze to vyslo hned;:) jenze tp neni pro me az tak jednoduchy, od zacatku mo je zle v 5tt jsem byla v nemocnici kvuli nevolnostem, ted lezim v nemocnici opet- kvuli opakujicimu se krvaceni;( jsem spatna ze vseho, penez na zbyt neni, pritel dela remeslo a kdyz mi je takhle, prakticky nevydelava a je s mladsim doma, coz me stve a mrzi ze nefunguju:(( nemam mamku ktera by me pomohla… Nikoho krom dedy, kterej by pohlidal a to vzhledem k veku -80 ale fit, nemuzu chtit celej den… Premyslim jestli to dite vubec muze byt v poradku, narodit se zdrave kdyz jsou takove problemy? Je tu nekdo v ppdobne situaci? Jak jste ji resili?

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.01.17 19:40

Jasně že dítě může být a bude zdravé :hug: je to těžký, samotné mi není hej, ale to nejhorší skončí a bude dobře

Lada84
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 20.01.17 19:41

A co sestra, bratr, prip. svagrovci..ti by hlidat nemohli? Nebo nejaka kamaradka, ktera je taky na materske? Ze by partner mohl vydelavat a ty jsi z toho nemela stresy. Jinak jsem ted jen o tri dny dal, ale kdyby tedy se mnou neco bylo, tak by se manzel o deti postaral a zvladli bysme to (neco mame nasporeno), prip. mam babicky, ktere by v takove situaci pomohly..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 19:48
@Lada84 píše:
A co sestra, bratr, prip. svagrovci..ti by hlidat nemohli? Nebo nejaka kamaradka, ktera je taky na materske? Ze by partner mohl vydelavat a ty jsi z toho nemela stresy. Jinak jsem ted jen o tri dny dal, ale kdyby tedy se mnou neco bylo, tak by se manzel o deti postaral a zvladli bysme to (neco mame nasporeno), prip. mam babicky, ktere by v takove situaci pomohly..
.

Prave ted to resim- muj bracha je jeste tele… Ale asi budeme muset zapojit svahrovou s manzilkem. Tj jedina moznost.do prace jit musi. Uz semnou byl doma dost.
Ted ke vsemu mi volala teta at kdu na potrat mela snad tisic pripominek.. hnus - to mi teda nepridala, fakt:((

berua13
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 20.01.17 19:55

Ahoj. Je to těžké, znám to. Teď jsem v 14.tt. Problémy mám od začátku.. špinění i větší krvácení. Třikrát jsem byla na pohotovosti, jednou hospitalizovana. Jsou to nervy… před rokem jsem o miminko přišla, měla jsem tytéž problémy. Naštěstí mám velkého syna, který už se o sebe postará… tato starost mi naštěstí tak trochu odpadá.
Drž se :palec:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 20.01.17 19:56

To je hrozný, někteří lidé prostě rychleji mluví, než myslí. Mám kamarádku, která, když jsem jí oznámila, že čekám třeťátko, tak mi řekla, že stát se jí to samé (má dvě), tak to půjde „vyřešit“. Řekla jsem jí, že já nic řešit nebudu, že je to dar, no…myslím, že doteď si myslí své :roll:
Tu pomoc od příbuzných zkus, umím si představit, že když ty jsi na rodičáku s nízkým příjmem a chlap na paragrafu, tak to nemůže být žádná hitparáda :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 20:21
@Lada84 píše:
To je hrozný, někteří lidé prostě rychleji mluví, než myslí. Mám kamarádku, která, když jsem jí oznámila, že čekám třeťátko, tak mi řekla, že stát se jí to samé (má dvě), tak to půjde „vyřešit“. Řekla jsem jí, že já nic řešit nebudu, že je to dar, no…myslím, že doteď si myslí své :roll:
Tu pomoc od příbuzných zkus, umím si představit, že když ty jsi na rodičáku s nízkým příjmem a chlap na paragrafu, tak to nemůže být žádná hitparáda :(

Tak koukam ze tvoje kamaradka moje zeda budou ze stejnyho testa
Ona chtela max. jedno dite a taky ho ma jen aby se memusela uskromnit… Chjo a pak - podle sebe soudim tebe…

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 20.01.17 20:24

Ahoj, já tě chápu :kytka: Jsem v 15. týdnu a furt je něco… Nejdřív nebylo v 7. týdnu srdíčko, týden nervů… Pak tedy vše ok, začala jsem si to užívat. Za pár dní špinění, dostala jsem léky, po kterých jsem byla jak přejetá parním válcem, hrozné nevolnosti, občas až na omdlení. Krvácení se už nevrátilo, po dobrání léků na pár dní dobré, pak prvotrimestrální screening a pecka mezi oči - riziko DS 1:236, odběry na krevní testy, tři týdny čekání, neprofesionální a necitlivý přistup mojí doktorky, já na zhroucení. Doma mám dvouapůlletou dcerku, oproti tobě výhodu v manželovi s prací, kterou si může plánovat a velkou podporou rodiny. Taky mě štve, že doma kloudně nic neudělám, ale víš co, pořád ještě nemáme ty výsledky testů a tak si říkám, že jsou i horší věci, než 14 dní neutřený prach a snažím se zůstat psychicky v pohodě, i když to je někdy těžké. Krom rodiny, co kamarádky, sousedky? Ty, co vědí, se mi samy nabídly v tom nejhorším období, když jsem sice byla doma, ale většinu času proležela.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 20.01.17 21:46

Mrzí mě, že máš komplikace o tom žádná, ale…

To jak situace dopadla, byla ve vašich rukou. Jste nepočítali s tím, že to vyjde? Co to je toto za formu ochrany?

Hloupé řeči o potratech neposlouchej, miminko bude v pohodě, proč by nebylo? Proto jsi taky v nemocnici. A pozor na takové úvahy, síla myšlenky může dělat divy.

Přítel se holt postará a nějakou dobu vám nebude do zpěvu, ale to se nedá nic dělat. Hlavně si nic negativniho nenamlouvej, bude to dobré a váš vztah to posune.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 06:30
@Michelle_M píše:
Ahoj, já tě chápu :kytka: Jsem v 15. týdnu a furt je něco… Nejdřív nebylo v 7. týdnu srdíčko, týden nervů… Pak tedy vše ok, začala jsem si to užívat. Za pár dní špinění, dostala jsem léky, po kterých jsem byla jak přejetá parním válcem, hrozné nevolnosti, občas až na omdlení. Krvácení se už nevrátilo, po dobrání léků na pár dní dobré, pak prvotrimestrální screening a pecka mezi oči - riziko DS 1:236, odběry na krevní testy, tři týdny čekání, neprofesionální a necitlivý přistup mojí doktorky, já na zhroucení. Doma mám dvouapůlletou dcerku, oproti tobě výhodu v manželovi s prací, kterou si může plánovat a velkou podporou rodiny. Taky mě štve, že doma kloudně nic neudělám, ale víš co, pořád ještě nemáme ty výsledky testů a tak si říkám, že jsou i horší věci, než 14 dní neutřený prach a snažím se zůstat psychicky v pohodě, i když to je někdy těžké. Krom rodiny, co kamarádky, sousedky? Ty, co vědí, se mi samy nabídly v tom nejhorším období, když jsem sice byla doma, ale většinu času proležela.

Tak dej vedet jak to dopadlo;). Ka nych mela jit na odbery v utery ale pochybuju ze me pusti :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >