Komplikace po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:32
Komplikace po miniinterupci

Zdravím,
Potřebovala bych se zeptat, jestli už byl někdo v této situaci. Byla jsem v 6tt když mi zjisti ZT. Musela jsem na miniinterupci. Vše proběhlo v pořádku. Po 14dnech jsem šla na kontrolu ke svému gyn.,kde mi řekl, že na levé straně dělohy “něco” zůstalo a moc se mu to tam nelibí. První tyden jsem špinila, někdy i dost krvácela s menšími kousky. Trápily mě bolesti zad a v podbříšku. Řekl mi že je to důvod všech neplech, ale že neví přesně co to je. Dal mi injekci na dočištění dělohy a za týden na kontrolu. Ale pokud to tam bude furt tak budu muset jít na kyretáž.. což nechci… za Jak dlouho a jak jste reagovaly na injekci? Já krvácela jen první den celkem hodně.. jinak uz 3 dny nic. Bojím se dalšího zákroku, protože je to pro mě dost těžké po psych. stránce. Nemá někdo rady, jak na dočištění? Četla jsem něco o kotryhelu, nebo dokonce i chyninu, jen nevím co a jak. :,( :( :nevim:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 02.11.18 14:19

Zeptala bych se gynekologa na to, jestli je možnost, že se to vyčistí samo s další menstruací. Riziko je samozrejmě zánét dělohy..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 17:49

Zažila jsem něco podobného. Embryo se přestalo vyvíjet, doktoři tomu nechali volný průběh. Potrat se spustil samovolně. Bohužel jsem krvácela více než týden tak jsem dostala „potratovou pilulku“, která měla také pomoci dočistit dělohu protože tam dle utz něco zbylo . Zkoušela jsem pít šalvěj i kontryhel. Bohužel u mě to nepomohlo. Nechci děsit,ale skončilo to u mě revizí. Měli strach ze zánětu dělohy. Zdravotně ještě nejsem ok, čeká mě ještě kontrola po revizi. Doufám že dopadne dobře. Psychickou stránku věci chápu. Strašné jsem se revize bála a nechtěla jí. Paradoxně se mi po tom ulevilo, přešel mě strach z komplikací a z bolesti. Fyzicky revize tak strašná není. Mě třeba více bolel odběr vajíček při IVF. Držím pěsti ať dopadnete lépe,jsem přesvědčená tak jako u sebe že doktoři ví co dělají.

Váš příspěvek
Reklama