Komunita,závislost na drogách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:00
Komunita,závislost na drogách

Děvčata, máte některá zkušenosti s komunitou, kde se člověk léči z drogové závislosti? Můžete nějakou doporučit? Jaké jsou podmínky pro přijetí?
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 19.01.15 21:04

Ahoj, brácha v jedné pracuje:-) chceš pro ženu nebo muže? Brácha dělá v mužské komunitě Betel v Kralupech nad Vltavou, přijít může kdokoli, doporučuje se být po detoxu, více je na jejich webu:-) http://www.komunitabetel.cz/

aspagi
Kelišová 5847 příspěvků 19.01.15 21:04

Ja si myslim ze clovek ktery sam od sebe nechce prestat nebo nema zadnou motivaci tak tomu bude komunita na prd…pokud chce sam a ma motivaci tqk to jde i bez te komunity…ale promin zadnou neznam tak neporadim

pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:08

@Ell-Chmell Děkuji,nebyl by možný meil přimo na bratra? Jedná se o mužskou.

Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 19.01.15 21:13

Brácha tam není hlavní, hlavní jsou Petr a Veronika Tiší naprosto perfektní lidé…:-) Na webu je na ně určitě kontakt!

Tel. 00420/315 694 691
Mob. 0042/731 501 150
Email: info@komunitabetel.cz
BÉTEL CZ z. s., U Hřbitova 939, 278 01, Kralupy nad Vltavou

Kluci v komunitě jsou spokojení a mají přátelské vztahy…:-) Když tam jednou za čas jedu, připadám si spíš jak královna, než jak běžný smrtelník:-)

noemmi
Kelišová 7356 příspěvků 19.01.15 21:17

Betel je fajn.
Nebo doporučuji i Teen Challenge, mužské středisko je ve Šluknově a v Poštovicích.
 http://www.teenchallenge.cz/

Znám několik lidí, kteří prošli programem a nikdo by nevěřil, že někdy měli problém s drogama.
ALe znám taky lidi, kteří tam nevydrželi, hlavně první dny jsou na palici.

Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 19.01.15 21:18
@noemmi píše:
Betel je fajn.
Nebo doporučuji i Teen Challenge, mužské středisko je ve Šluknově a v Poštovicích.
http://www.teenchallenge.cz/Znám několik lidí, kteří prošli programem a nikdo by nevěřil, že někdy měli problém s drogama.
ALe znám taky lidi, kteří tam nevydrželi, hlavně první dny jsou na palici.
:palec: :palec: o teen chalange vím jen z doslechu, ale taky super!
pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:19

@Ell-Chmell bratr je ted ve vykonu trestu, ale az vyjde, chce se zacit lecit, je mozne, aby jim z vykonu napsal a uz predem se s nimi nejak domluvil? Az mu skonci, nebude mit kam jit, ze by sel rovnou tam. @noemmi dekuji

Ell-Chmell
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 19.01.15 21:22

Myslím, že u betelu to možné je… jsou tam různé osudy, kluci jsou fajn, komunita je malá :-) Jen je podmínka, že nesmí ani kouřit ani pít… prostě se zbavit návykových látek - jde to! :-) Sama jsem byla v Britském Betelu na praxi a je to tam super… myslím, že po domluvě by mohl i rovnou z věznice, zavolejte, uvidíte :hug: Bratrovi přeji hodně štěstí!!!

pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:25

@Ell-Chmell Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.15 21:36

Mám osobní zkušenost s komunitou Whitelight v Mukařově, Severní Čechy. Za sebe mohu doporučit. Byla jsem trošku náročnější klient a vypadalo to na brzký odchod a nakonec jsem tam vydržela. Ono ve finále člověk musí fakt chtít, ale čas mimo „terén“ udělá také své a člověk potřebuje vyčistit hlavu. Čím delší pobyt pobyt tím lépe. Na nic jsou psychiatrické léčebny na 2-3 měsíce - Bohnice atd. Komunita je fajn, pak doléčovák apod.

p. p

pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:45

Anonymni, jak to probiha? Clovek se musi nejak predem prihlasit nez prijde? Co vse musi mit s sebou?

pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 19.01.15 21:50

Anonymni, jak je to financne? Prece jen, nebude mit zadne penize

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.15 21:54

Stačí tam zavolat a domluvit se. Mě tam tehdy hlásili rodiče. Já jsem sebou měla normálně oblečení, hygienu, doklady (které se odevzdají), prostě základní věci. Je to velký dům s pokoji, samy si vaří, mají tam zvířata, hospodaří se tam - za mě se kopali brambory :). Je tam keramická dílna, posilovna, jídelna. Pak v patře společenská místnost (tv, knihy), pokoje - holky na jedné straně, kluci na druhé. V podkroví je taková klubovna - tam jsou sezení, terapie, skupiny apod. Smí se tam kouřit, pít kafe. Alkohol, drogy samozřejmě ani náhodou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama