Končím s kojením - do čeho dát UM?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 27.12.10 20:47
končím s kojením-do čeho dát UM

Ahoj holky, končím s kojením, malé je 15M. Chci zkusit UM, ale nevím v čem jí ho nabídnout. Dávaly jste lahvičku s dudlíkem nebo s brčkem nebo pitíčko?
Dudlík nikdy neměla a pije s pitíčka nebo lahvičky s brčkem. Ale dát UM do lahvičky s brčkem mi přijde divný…Poradíte?
 Díky

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Vanessska
Kecalka 325 příspěvků 27.12.10 20:50
:nevim:
AlenkaH píše:
Ahoj holky, končím s kojením, malé je 15M. Chci zkusit UM, ale nevím v čem jí ho nabídnout. Dávaly jste lahvičku s dudlíkem nebo s brčkem nebo pitíčko?
Dudlík nikdy neměla a pije s pitíčka nebo lahvičky s brčkem. Ale dát UM do lahvičky s brčkem mi přijde divný…Poradíte?
Díky

No tak já neměla tolik štěsti a nekojila jsem příliš dlouho tudíž jsem malé musela dát avent flaštičku s dudlíkem. A dnes pije z hrnečku. Ale tu s brčkem mi absolutně odmítla :nevim: zkusila bych s tím brčkem… ale spíše asi duldík uvidíš co ostatní maminy :palec:

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 20:54

U nás se zas chytla jenom láhev s brčkem, bude třeba to vyzkoušet.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.12.10 20:54

Ahoj. Já kojila dva roky, Anežka pak UM odmítala (a kravské jsem dát nechtěla), ale zkoušela jsem to dlouho ;) . Zkoušela jsem všechno možné, trochu se chytl hrneček Babylove (pro děti od 9m) s pítkem a později Babylove (pro děti od 1 roku) s brčkem. Ale jak už jsem psala, toho mlíka z nich moc nevypila. Ale ona byla hodně jogurtová a na kašičky, takže jsme to nahradili jinak.

Jestli pije brčkem, doma bych dávala normální hrníček a do něj obyčejné brčko, na ven bych pořídila něco nevylévacího (ale to se zase hůř čistí).

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63600 příspěvků 3 inzeráty 27.12.10 20:55

A proč ti to přijde divný? Pokud z toho umí malá pít, tak bych to neřešila a dala jí to tak, proč řešit něco jiného.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 27.12.10 21:01

Já dávám do láhve i ve dvou letech. Pije před spaním v postýlce, ráno hned po probuzení taky, vleže. Jinak samozřejmě umí pít i z normálního hrku bez ničeho, ale prostě na mléko má lahev. Jinak jsou ještě takové ty nevylévací hrníčky nebo lahev místo dudlíku pítko. Myslím, že to je jedno, ale brčko mi taky přijde divné :nevim:

AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 27.12.10 21:03

To brčko mi přijde divný, protože jsme zvyklé kojit před spinkáním a malá se u toho parádně uklidní. To brčko mi přijde jak na svačinku :lol: asi blbost co? Stejně díky za rady, něco zkusim.

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 27.12.10 21:06

Tak prvni co kluk vzal krom klasicky flasky (kojenej dlouho nebyl) byla prave flaska s brckem. Mliko se asi bude blbe vymejvat, ale co treba dat brcko do normalniho hrnku, po mliku vyplachnout a treba ob den davat novy? :think:

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.10 21:12

Alenko uvidíš jak na to bude reagovat, já synovi dávala UM do lahvičky s brčkem běžně na noc, on ležel nebo seděl a pil a já četla pohádku. Ale mně nic jiného než brčko nezbylo, všechna možná pítka odmítal.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 27.12.10 21:22

Záleží na tom, v jaké poloze bude pít, pokud v sedě, tak bych koupila brčko, ale ne s ventilkem, tam by se mohlo mléko usazovat, třeba canpol vyrábí hrnek s brčkem bez ventilku. Pokud bude u pití převážně ležet, dala bych z nějakého netekoucího hrnku s pítkem. My máme třeba Nuk, ale musela jsem trochu poškodit tu membránu v pítku, protože to vyžadovalo děsný tah, aby něco vypil.

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 27.12.10 21:29
delice píše:
Já dávám do láhve i ve dvou letech. Pije před spaním v postýlce, ráno hned po probuzení taky, vleže.

Ja to delam taky tak jak pises, a dostala jsem za to uz peknej kartac u zubare :mrgreen: ze mu zadelavam na zubni kaz. Ze proste Sunar vecer do postylky neexistuje, ze mam dat vodu (kdyz videli muj vyraz, rekli, ze je to o rozhodnuti matky a ze kdyz JA rozhodnu, ze bude pit vodu, tak ji proste pit bude - pani dr jeste asi deti nema tak nevi, ze zas tak jednoduchy to neni :roll: ) - vim, ze maji asi pravdu, malymu je ted 20mes a planuju to vecerni mliko zrusit, a davat neslazeny caj. S vodou by me asi poslal nekam :lol:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 27.12.10 21:32

Jinak se omlouvam zakladatelce za OT, psala jsem spis o pusobeni mlika na zuby, nez o tom, z ceho to pit.
Tak promin.

delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 27.12.10 21:40

Jo tak o tom působení na zuby jsem taky dost přemýšlela a studovala a myslím si že to tak horké nebude. Mám děti dvě, staršímu je už pět, láhev s mlékem na noc měl dlouho, zuby má zdravé, jako perličky, kazy nemá. Neumím si představit, když mi pomalu u mléka usíná, ho pak ještě tahat na další čištění zubů. :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49461 příspěvků 5 inzerátů 27.12.10 21:42

Od roka z normálního hrnečku

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 27.12.10 22:00

já jsem malému koupila sunar kakaový a jahodový.. myslím, že už věk má na to aby měl ochucený.. a lépe mu chutná.. samozřejmě mám i obyč a střídám to… kravské mléko mu nedávám… na pití.. do pokrmů jo…
jinak pije ráno a v noci z avent lahve…ale klidně zkus hrneček záleží kdy ho chceš dát…
spíš přemýšlím, zda UM bude pít.. :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >