Reklama

Talířek nebo miska s přísavkou – jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 28.10.10 23:08
Talířek nebo miska s přísavkou - jaké?

Chci koupit 11-ti měs. dcerce talířek nebo misku s přísavkou,která by jí držela na dřevěném stolku. Máte někdo tip, zkušenost, radu? Nerada bych kupovala „krám“, který nebude na stolku držet (to se mi stalo dříve u talířku pro syna). Našla jsem třeba toto nádobí Canpol babies
http://www.babytip.cz/…npol-babies/
Máte s ním zkušenosti? Nebo poradíte jiné? Díky za jakoukoli radu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 28.10.10 23:18

Ahoj,
mám misku s přísavkou.
Pokud stůl nemá úplně hladký povrch, nedrží 100%. Stačí leta na dřevěném stole a už popojede.
Ale ztíží to vyvrhnutí, to teda určitě… i když mi ťapne do misky, zatím ji nepřevrhne a i mi při nabírání je to fajn. Lepší, jak drátem do oka :D A používám denně.

http://www.detskydum.cz/…vkou-380201/

tohle mám. Pozor toto má nevýhodu, pokud používáš mikrovlnku, nesmí to do ní. J8 ji teda nepoužívám, ale pokud by šlo o nějakou rychlou nouzovku, tak ohřát v něčem jiném a přelít.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 28.10.10 23:34

MIstička vypadá dobře a vůbec není drahá :-)
Ale potřebovala bych něco do té mikrovlnky. Přendavat se mi to nechce :cry:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 23:42

Z ikei za 59 kč :-)

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 28.10.10 23:47

a drží dobře na dřevěném stolku?

madlicka
Kelišová 7018 příspěvků 29.10.10 00:02

tak zrovna včera jsem misky UFO od Canpol Babies šla vyměnit za nějaké hračky, na dřevěný stůl se mi prostě vůbec nepřicucly.

Ta z IKEA se žábou má myslím stejný přísosný systém jako to UFO.

Co ta od Tomee Tipeee kouzelná podložka - nezkoušel někdo?

Pokud s něčím přijdete, budu vděčná.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 29.10.10 11:15

Tak to si Canpol Babies ještě rozmyslím, díky.Máte mamky nějaký talířek, co se pěkně přicucne?

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 29.10.10 11:31

jak tak pročítám různé diskuse o přicucávacích talířkách, tak asi neexistuje žádný, co by držel na dřevě. Nakonec asi koupím nějaký „normální“ talířek bez přícucu.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 29.10.10 12:37

Petruš ono i na tom stole to drží víc, než bez přísavky.
Dneska jsme měla misku v ruce… hmm debilní nápad. Máchala rukou a vyrazila mi poloplnou misku… hmmm fajn oběd na zemi… a pak s posledním soustem letěla k zemi znova. Blbec, kdybych to měla na stole na přísavce, ani by to nepřeklopila.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 03.11.10 08:53

Talířek máme :-D, je to taková talířo-miska.
Koupila jsem v Globusu plastový průsvitný zn. Tigex, zřejmě Francie. Vypadá dobře, má jen protiskluzovou pásku - růžovou,přísavný jsem nekupovala, máme všude stoly dřevěné, stejně by nedržel. Je ale dole takový těžší, vypadá stabilně. Obrázek je zespodu, ale je vidět - je to průsvitné, nepřichází tedy do styku s jídlem. Je do mikrovlnky i do myčky. Stál 150Kč a něco. No, vyzkoušíme, uvidíme.
dík za rady

amanda1979
Kecalka 488 příspěvků 24.04.12 14:34
Miska, která se opravdu přisaje

Ahoj, ráda bych také koupila misku s přísavkou. Rozmýšlím se nad Fisher Price, Canpol a obyčejnou Tesco. Přímo v obchodech jsem misky zkoušela (kromě Canpol) a jen Tesco se přisála. Fisher vůbec. Jen klouzal po povrchu. Nepochopila jsem funkci té přísavky, když se to nepřisálo. Můžete mi někdo poradit misku, která opravdu drží? Chtěla jsem si nějakou objednat z netu, ale teď mám strach.

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 24.04.12 14:41

Podle mě nedrží žádná. Já jí tak chtěla, pár jich vyzkoušela a domů nadšenš donesla jednu co konečně držela. A po pár dnech nedržela a ni ta.

amanda1979
Kecalka 488 příspěvků 24.04.12 14:44

aha, takže vyhozené peníze

dada12
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 24.04.12 15:23

ahoj, tahle drží vždy : http://www.ikea.com/…ts/40084861/

Run
Generální žvanilka 20541 příspěvků 24.04.12 15:28

Ahoj, máme žabičku z IKEA, za 59,– je k ní hafo věcí.. Krmím zatím jen v lehátku na dlažbě a tam mi drží :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >