Objem termohrnečku z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rosanka
Závislačka 3963 příspěvků 14.10.10 07:43
Objem termohrnečku z DM

Ahoj holky, nevíte někdo, jak velký je termohrneček z DM, co teď nabízejí za 70 bodů?

Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 07:55

Ahoj
Velice podobné máme doma a je cca na 3dcl :think:
Dopolko jedu na nákupy a mám namířeno i do DMka pro hrnek :palec:

rosanka
Závislačka 3963 příspěvků 14.10.10 08:01

VERONIKO děkuju. Stačí tam jít se zákaznickou kartičkou nebo musím mít vytisknutý ten poukaz? Je možné vzít si jich víc nebo jeden zákazník jeden hrneček?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 08:04

Mě přišel e-mail s nabídkou toho hrnečku a je tam napsáno, že si máš vytisknout ten poukaz a hrnek si vyzvedneš na pokladně.

Počet - nikde jsem to nenašla, ale já jich potřebuji taky víc :think: chtěla jsem je pro nás pro všechny, protože máme každý jiný termohrnek tak ať to trošku sjednotím a nemáme je „každý pes jiná ves“ :roll:

Do města jedu tak za hodinu, ale vrátím se až kolem poledne tak kdyžtak ti napíšu - jestli to teda stačí až tak pozdě :wink:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 08:05

Taky si pro něj dneska jdu a taky chci dva :mrgreen: Prostě si vytisknu na terminálu dva poukazy, nikde není psáno, že je jen jeden na kartu, ne?

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 08:09

Já si taky myslím, že to nebude omezené počtem :nevim:
Je jasné, že 20 ti jich asi nedají, ale třeba jo 8-) jim je to asi v podstatě jedno :think:

Holky, jak je to u těch slevových knížek … je to omezené nebo ne?
Já jsem ještě nikdy nic z tama nebrala takže vůbec netuším :oops: :roll:

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 11:32

Tak jsem doma - počet omezený není a objem jsem ještě nezkoušela!
U nás měli jen 11 ks 8-o

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 11:41

Tak podle mě je na 4dcl :think:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.10 16:26

Tak hrnečky už nejsou, alespoň v Klatovech. Prý jich měli málo a byl velký zájem :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >