Kondička partnera ve 40 letech

Anonymní
14.8.20 22:24

Kondička partnera ve 40 letech

Dotaz pro ženy, které mají doma čtyřicátníky: Jakou mají vaši muži kondičku? Ptám se, protože jsem s partnerem osm let, je mu 40, má sedavé zaměstnání, z domova odjíždí v šest ráno, vrací se v pět odpoledne. A pořád se vymlouvá na to, že je unavenej. A už mě to vážně začíná s. r. a. t. Jak je málo doma, tak malá k němu pak prostě nechce. A hlavně, on tomu ani nejde naproti. Proč? Je zase unavenej, že jo. Když mu řeknu, jdi k ní na zem, vezmi hračky, hraj si s ní, povídej a uvidíš, že si jí za chvíli získáš, tak místo toho dřepí dál na křesle a vymlouvá se na to, že jakmile si lehne na zem, tak se nebude moct zvednout, protože je děsne utahanej!!! Tak mu říkám, že mu je 40 a né 80! Jako fakt to nechápu. Nejdřív jsem mu to žrala, ty jeho výmluvy, ale to už trvá snad rok a už mě to nebaví. Těšim se, že večer budu mít čas na sebe a uklid a ostatní věci, že bude aspon cvhilku hlídat, abych něco stihla, ale za posledních x měsíců nehlídal ani jednou a když, tak max na hodinu, a ani to neni schopnej sám zvládnout, protože mezitím stokrát za mnou s něčím přijde. Dneska zase. Řekne, že asi pujde brzo spát, že je utahanej… Tak říkám: Bezva, dám ti malou, můžeš ji uspat. Ale zase mi vytřel zrak, prej když si lehne tak okamžitě usne a že ji jako nemuže uspávat, protože usne dřív jak ona! Tak jsem se ho zeptala, jak by mohl jako usnul, dyt je ještě malá a sama usínat neumí a brečet ji v postýlce snad nenechá, a on mi klidně řekl, že by prostě usnul, dítě nedítě. :nevim: To, že já spím mín než on a že starat se o malou je někdy tak vyčerpávající, že usínám ve stoje, tak to nebere, protože nechodim do práce a jsem vlastně na dovolený. Já jsem tak nasr… To přece neni možný, aby se pořád vymlouval na únavu, ne??? Dyt je mu teprve 40!

Příspěvek upraven 14.08.20 v 22:37

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.8.20 22:31

My máme s mužem 41…ale děti 11,5 a 8,5 roku :lol: takhle malé už bychom taky nechtěli :P

• Citovat
  • Nahlásit
3268
14.8.20 22:33

Je línej. A očividně nemá snahu to měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
14.8.20 22:33

Nemá nějakou nemoc? Není to jenom lenost? Já bych řekla, že ve 40 je většina ještě v plné kondici… tobě je kolik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:35

Mému muži je 52, a zítra odjíždí s petiletým na třídenní vandr, jen oni dva, spát budou venku pod širákem. Věkem to není :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
598
14.8.20 22:37

Hele v tomhle veku mimina se moc neangazoval ani muj muz a to mu bylo 30. Znu to, ze je mezi vami vetsi vekovy rozdil. Ja bych ve 40 uz o mimino taky pecovat nechtela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
14.8.20 22:37

Já to tady teda píšu furt, ale jestli chceš, aby se staral, nech je tam o samotě a odejdi, třeba chodit okolo bloku, to je jedno, ale jdi fyzicky pryč. On se postará, když mu nic jiného nezbyde. („dej malou spát, já jdu plavat, přijdu za hodinu a půl, čau“)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
14.8.20 22:38

Máš doma líného pecivála - nemá s věkem nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:39

@Karamba2020 Mně je taky 40. Snad nemocný není. Spíš fakt líný… Mně ty jeho výmluvy tak drtej. Dyt je jak stará bába! :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:43

@Maylaa jsme vekove stejně. Mimčo se nám podařilo až nedávno, no. Ale prostě proč ne, já zboznuju se o malou starat. Jo, jsrm někdy unavená, která máma není, ale zě bych si porad stěžovala, že jsem utahana? Cítím se plná energie, i když se mi chce spát a je mi stejně jako jemu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:44

Manzelovi je 43, vždy si kondičku udržoval. Už delší dobu si hlídá i stravu. Pracuje v záchranných složkách, fyzické testy plní na stejný čas jako zamlada. I mimo práci pracuje ještě hodně fyzicky.
I tak se dětem věnuje, i když unavený určitě je.
Ale i přes tu kondici, už má problémy s erekcí, které odstartoval zdravotní problém…
Takže každý má něco…

• Citovat
  • Nahlásit
67
14.8.20 22:47

Mému muži táhne na 40 ale taky se moc nemá ale když ho poprosím o něco s dítětem tak mi vyhoví ptz ví ze já jsem unavená taky… možná je sova - to jsem já! Stve mě vstavat brzo a nejradši bych šla spat pozdě… tak třeba mu nefunguje biorytmus kdyby měl jiné zaměstnání a chodil později do práce a vyspal se pak by byl večer cily 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:50

Muz byl ve ctyriceti v plne sile, dela prevazne manualni praci, castecne venku na vzduchu. S fyzickou to slo dolu az ted po padesatce, i tak ale jezdi na kole, venuje se detem… Jen po narocnejsim dni v praci je to na nem znat. Neni zakopany pes v te sedave praci?

• Citovat
  • Nahlásit
2452
14.8.20 23:24

Ve 40 by měl být v plné síle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12263
14.8.20 23:32

Mno takze on vstava cca v 5:00 rano kazdy vsedni den a vraci se v 17:00? No tak to bych mela snad i pochopeni. Btw to, ze je Vam obema stejne let neznamena, ze mate stejne energie a ze kdyz zvladas ty, musi i on. Tak si to vymente.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama