Kondolence v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:22
Kondolence v rodině

Ahoj všem. Čeká nás pohřeb manželovo matky. Pohřeb bude jen v kruhu rodinném, tzn. tchán, švagrová s manželem, švagr s manželkou a manžel a já. Teď k té komplikaci. S rodinou jsme přerušili veškerý kontakt před šesti lety, pokud se potkáme na ulici nezdravíme se, prostě jsme pro ně cizí lidé.. Rozešli jsme se ve zlém, ale parte jsme obdrželi, považujeme tedy za slušnost se pohřbu zúčastnit.
Chci se zeptat. Jak je to s kondolencí mezi příbuznými? Pokud se nepletu, měla bych já kondolovat tchánovi, švagrové a švagrovi (děti zemřelé) a manžel svému otci že? Nebo je to nějak jinak? Nerada bych aby nastala trapná situace, už takhle to bude asi pro nás všechny vcelku nepříjemné..

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4367 příspěvků 11.02.18 14:40

Kondolovala bych uplne vsem clenum rodiny.

debra.morgan
Závislačka 2962 příspěvků 11.02.18 14:43

Nedavno jsem mela neco podobneho a nakonec jsem kondolovala jen dvema dceram toho zemreleho, teda vlastne jen jedne, druha o to nestala, dalsim pribuznym zemreleho jsem nekondolovala.

laducha
Generální žvanilka 21354 příspěvků 11.02.18 15:20

Možná bych se postavila dozadu, aby viděli, že jste tam byli, a po obřadu odešla. Kondolenci bych poslala poštou.

Anja.81
Kecalka 143 příspěvků 11.02.18 15:29

V

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama