Kondolence v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:22
Kondolence v rodině

Ahoj všem. Čeká nás pohřeb manželovo matky. Pohřeb bude jen v kruhu rodinném, tzn. tchán, švagrová s manželem, švagr s manželkou a manžel a já. Teď k té komplikaci. S rodinou jsme přerušili veškerý kontakt před šesti lety, pokud se potkáme na ulici nezdravíme se, prostě jsme pro ně cizí lidé.. Rozešli jsme se ve zlém, ale parte jsme obdrželi, považujeme tedy za slušnost se pohřbu zúčastnit.
Chci se zeptat. Jak je to s kondolencí mezi příbuznými? Pokud se nepletu, měla bych já kondolovat tchánovi, švagrové a švagrovi (děti zemřelé) a manžel svému otci že? Nebo je to nějak jinak? Nerada bych aby nastala trapná situace, už takhle to bude asi pro nás všechny vcelku nepříjemné..

Reakce:
vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 11.02.18 14:40

Kondolovala bych uplne vsem clenum rodiny.

debra.morgan
Závislačka 4200 příspěvků 11.02.18 14:43

Nedavno jsem mela neco podobneho a nakonec jsem kondolovala jen dvema dceram toho zemreleho, teda vlastne jen jedne, druha o to nestala, dalsim pribuznym zemreleho jsem nekondolovala.

laducha
Generální žvanilka 21761 příspěvků 11.02.18 15:20

Možná bych se postavila dozadu, aby viděli, že jste tam byli, a po obřadu odešla. Kondolenci bych poslala poštou.

Anja.81
Kecalka 144 příspěvků 11.02.18 15:29

V

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >