Reklama

Kondolence v rodině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:22
Kondolence v rodině

Ahoj všem. Čeká nás pohřeb manželovo matky. Pohřeb bude jen v kruhu rodinném, tzn. tchán, švagrová s manželem, švagr s manželkou a manžel a já. Teď k té komplikaci. S rodinou jsme přerušili veškerý kontakt před šesti lety, pokud se potkáme na ulici nezdravíme se, prostě jsme pro ně cizí lidé.. Rozešli jsme se ve zlém, ale parte jsme obdrželi, považujeme tedy za slušnost se pohřbu zúčastnit.
Chci se zeptat. Jak je to s kondolencí mezi příbuznými? Pokud se nepletu, měla bych já kondolovat tchánovi, švagrové a švagrovi (děti zemřelé) a manžel svému otci že? Nebo je to nějak jinak? Nerada bych aby nastala trapná situace, už takhle to bude asi pro nás všechny vcelku nepříjemné..

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 11.02.18 14:40

Kondolovala bych uplne vsem clenum rodiny.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 3506 příspěvků 11.02.18 14:43

Nedavno jsem mela neco podobneho a nakonec jsem kondolovala jen dvema dceram toho zemreleho, teda vlastne jen jedne, druha o to nestala, dalsim pribuznym zemreleho jsem nekondolovala.

Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 11.02.18 15:20

Možná bych se postavila dozadu, aby viděli, že jste tam byli, a po obřadu odešla. Kondolenci bych poslala poštou.

Anja.81
Kecalka 144 příspěvků 11.02.18 15:29

V

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >