Kondom nasazený naruby

Anonymní
7.6.21 10:26

Kondom nasazený naruby

Dobrý den, měla bych dotaz.
S přítelem jsme měli pohlavní styk s kondomem. Asi po 10-15 minutách po ejakulaci jsme ho měli znovu. NOVÝ kondom jsem ale začala nasazovat špatnou stranou a následně jsem ho pak otočila. V tu chvíli mě ani nenapadlo, že to může být nebezpečné. Teď mám strach, že se na kondom mohl dostat zbytek ejakulátu.
Před třemi týdny jsem přestala užívat antikoncepci, takže menstruaci nejspíš budu mít nepravidelnou, o to víc se budu strachovat.
Stalo se to už někomu z vás? Je velká pravděpodobnost že se stane to, co nechem? :(

Omlouvám se za anonym, ale je to citlivé téma.

Příspěvek upraven 07.06.21 v 11:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16262
7.6.21 10:38

To je ale konina - vždycky nový! :roll::think: to bych chtěl vidět tu matlaninu - vlastně ani ne. :poblion:
Jo, existuje možnost ho naplnit vodou, umýt a znovu srolovat, ale… :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26341
7.6.21 10:40
@M_Vladim píše:
To je ale konina - vždycky nový! :roll::think: to bych chtěl vidět tu matlaninu - vlastně ani ne. :poblion:
Jo, existuje možnost ho naplnit vodou, umýt a znovu srolovat, ale… :zed: :roll:

Ona asi nemyslí, že použili ten samý naruby, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3575
7.6.21 10:42
@pikola píše:
Ona asi nemyslí, že použili ten samý naruby, ne? :mrgreen:

A z čeho má tedy strach? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
7.6.21 10:55

Doufám, že je to jen napsaný špatně a ve skutečnosti jste nepoužili ten samej znova :lol: :lol: :lol: jinak i obrácenej kondom je pořád kondom :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10905
7.6.21 10:56
@Venett píše:
A z čeho má tedy strach? :zed:

asi toho, že na penisu mohl být zbytek spermatu a že se tím špatným nasazováním mohl dostat na tu vnější stranu kondomu :nevim:

Příspěvek upraven 07.06.21 v 11:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 11:06

Tak to je sranda. Samozřejmě, že jsme použili nový :D ale jak říká @ivašot., mám strach, že by se tam mohl dostat zbytek spermatu

• Citovat
  • Nahlásit
117
7.6.21 11:07

Asi bych řekla, že se udělal do kondomu, použili ten stejný podruhé akorát naruby takže na povrchu bylo vlastně to sperma :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 11:15

@Ladenape achjo, asi budu muset upravit původní dotaz :D :D fakt nevím, koho by napadlo použít jeden kondom dvakrát.

• Citovat
  • Nahlásit
16262
7.6.21 11:24
@Anonymní píše:
@Ladenape achjo, asi budu muset upravit původní dotaz :D :D fakt nevím, koho by napadlo použít jeden kondom dvakrát.

Vyznělo to tak. :nevim:
Rozrolovat obráceně kondom - to je teda extra fuška. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4585
7.6.21 11:41
@M_Vladim píše:
Rozrolovat obráceně kondom - to je teda extra fuška. :mrgreen:

Logicky, kdyby se jim povedl nasadit naruby, tak to neresi, protoze by byl cisty.

Ona resi, ze ho nasadili naruby, pak nesel srolovat, tak prisli na to, ze je naruby a nasadili znovu, ale tim padem na nem potom shora bylo sperma.

Ano, muzes otehotnet, pokud se nam tohle nekdy stalo, vyhodime cely kondom.

Pokud dite nechces, resila bych pilulkou po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2157
7.6.21 12:10

Zamlada jsem taky nevěděla hned, jak to patří, a dobrý, děti mám jen plánovaně :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
7.6.21 12:14
@M_Vladim píše:
Rozrolovat obráceně kondom - to je teda extra fuška. :mrgreen:

Že? Já si říkám, jestli to vůbec jde. Ale očividně asi ano. :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 12:17

@Semtex jo? Přítel teďka shání pilulku po, ale už to bylo víc než 72 hodin. Já jsem tak hrozně vynervovaná teďka, normálně bulím. Mám teď 24 den cyklu, takže bych ovu mít neměla, ale jak jsem psala, vysadila jsem prášky, takže to může být nepravidelný.

• Citovat
  • Nahlásit
859
7.6.21 12:23
@Anonymní píše:
@Semtex jo? Přítel teďka shání pilulku po, ale už to bylo víc než 72 hodin. Já jsem tak hrozně vynervovaná teďka, normálně bulím. Mám teď 24 den cyklu, takže bych ovu mít neměla, ale jak jsem psala, vysadila jsem prášky, takže to může být nepravidelný.

Prosím tě no stress. Buď v klidu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat