Krátký sestřih, konec mastným vlasům?

Romulda
23.3.10 09:44

Konec mastným vlasům ???

Ahoj holky, diskuzí o mastných vlasech tu bylo už hodně, ale teď mě kamarádka k nečemu inspirovala…taky se jí hodně mastily vlasy a padaly. Nechala se ostříhat na krátko a bylo po problému !!!! Jo, mastily se jí taky ,ale až tak 3-4 den, padat přestaly úplně. Tak o tom přemýšlím, jít na krátko, otázka je, jak mi to bude slušet, ale za konec maštění bych dala cokoliv !!! Musím je umývat každý den. Když tak na tým přemýšlím, když jsou vlasy krátky, tak jakoby stojí a neleží na pokožce hlavy, která je mastná !!! Co si o tom myslíte, pomohlo tohle některé z vás???? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

384
23.3.10 09:48

Já tedy neměla nikdy moc mastné vlasy, jen pokud jsem použila hydratační šampon, ale protože existuje velká řada šamponů proti mastným vlasům, tak nevím, jaký používáš. Je možný, že třeba není důvod hned stříhat, jen vyměnit výrobce (ale tos určitě zkusila, ne?) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
23.3.10 09:49

proti maštění taky pomáha nechat je odbarvit)pokud ti teda ještě k toma maštění nepadají.spíš bych si myslela ,že ty krátký vypadaný vlasy nejdou tolik vydět-jinak mytí vlasů každý den mi přijde celkem normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Romulda
23.3.10 09:54
zelvoon píše:
Já tedy neměla nikdy moc mastné vlasy, jen pokud jsem použila hydratační šampon, ale protože existuje velká řada šamponů proti mastným vlasům, tak nevím, jaký používáš. Je možný, že třeba není důvod hned stříhat, jen vyměnit výrobce (ale tos určitě zkusila, ne?) :think:

Zkusila jsem snad všechny možny šampony a rady !!!

• Nahlásit
  • Citovat
2539
23.3.10 09:59

Taky bojuju celý život s mastnými vlasy :roll: nejvíc mě pomáhá zkrátit, prostříhat-nechat jenom na malý copánek a na to melír :dance: Zrovna se dneska chystám volat holičce a obědnat se. A nepoužívat šampony na mastné vlasy, ale na normální :mrgreen:
Držím palce, aby konečně něco pomohlo-je to fakt boj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
23.3.10 10:01
Romulda píše:
zelvoon píše:
Já tedy neměla nikdy moc mastné vlasy, jen pokud jsem použila hydratační šampon, ale protože existuje velká řada šamponů proti mastným vlasům, tak nevím, jaký používáš. Je možný, že třeba není důvod hned stříhat, jen vyměnit výrobce (ale tos určitě zkusila, ne?) :think:
Zkusila jsem snad všechny možny šampony a rady !!!

Tak to je past :-? Vím, že melírované (hlavně peroxidem) vlasy jsou zase naopak vysušené, tak co tohle? Jestli chceš být „blondýnka k pohledání“ :jazyk: Nebo už jsi taky zkusila? No pak jedině zkusit dermatologa, jestli by něco neporadil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12207
23.3.10 10:02

Tak za sebe - mastné vlasy jsem měla odjakživa, do 20 let dlouhé, pak jdem šla na mikádo a změna ohledně maštění vůbec žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
23.3.10 10:05

Tak mě se taky vždycky mastily vlasy.A když jsem se nechala ostříhat nakrátko,tak to vůbec nepomohlo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
23.3.10 10:08

Já mám dlouhé vlasy, asi dva roky jsem dříve měla krátké, z jiného důvodu, prostě jsem jen chtěla změnu, ale nemyslím si, že bych je musela míň umývat, spíš je to jednodušší v tom, že jsou rychle suché, vyfoukané apod., umývala jsem si je stejně často. Navíc je pak nesepneš, což mi u dlouhých pomáhá překonat ještě jeden den bez umývání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
23.3.10 10:09

Nejvíc mě ale pomáhalo těhotenství, to jsem myla vlasy jednou za 4.dny :lol: naivně jsem si myslela, že to tak zůstane- no, měsíc po porodu se to vrátilo zpátky :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35921
23.3.10 10:13

Romuldo, zkoušela si lávovou zem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
23.3.10 10:23

Se svým mega kulatým obličejem bych si myla hlavu klidně 2× denně, jen abych nemusela na krátko :mrgreen: :mrgreen: Vypadala bych šíleně. myju si obden - mám dost dlouhé.
Méně se mastí, když je mám dobře obarvené ( na černo).

Já radím - nekupovat jakýkoli šampon který je na pohled takový neprůhledný a melírovaný ( taková ta metalíza ) - což jsou skoro všechny . Nejlepší na to aby vlasy nebyly splihlé a hladké, ale takové hrubší a sušší jsou šampony čiré - bud takové ty kopřivové, březové ( i levné značky - mika), nebo z těch řad co kupuješ ( běžně Nivea, garnier, timotei) - musíš juknout dovnitř a vybrat ten čirý..Vlasy jsou po něm o dost lehčí a sušší.
Nejlepší byl Sunsilk světle modrý čirý - krásně voněl a vlasy byly nadýchané.. ale dlouho už jsem na něj nenarazila.
Tak držím palce a ostříhej se pouze v případě, že ti to bude slušet, at se netrápíš. :srdce: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
23.3.10 12:44

Mě se mastí vlasy hodně a vždycky mastily. Nejdelší jsem měla pod ramena, nejkratší asi 5mm. Mě to přijde naopak, čím kratší vlasy, tím je „mastnota“ víc vidět. I kamarádka říká, čím kratší vlasy má, tím častěji si je myje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
23.3.10 12:53

Taky mám mastné vlasy - melír mi pomohl naprosto úžasně, ale teď už si ho nechci znova dávat, protože mi vlasy po porodu šíleně padají, tak abych je zbytečně nezatěžovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
24.3.10 20:22

Ahoj,mě se mastí vlasy od puberty, v těhu dobrý,ale pak se to vrátilo do starých kolejí. Jinak krátké vlasy se mi mastily stejně jako dlouhé, barvení ani melíry nezbíraly a vyzkoušela jsem hafo šamponů. Nemyslím si, že denní mytí je fajn pro vlasy,ale zatím jiné řešení nemám. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama