Reklama

Konec menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 06.02.17 16:46
Konec menstruace

Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jak poznáte, že vám skončila menstruace? Asi je to hodně blbý dotaz, ale já mám například dva dny úplně čistý tampon, a jakmile ho vyndám s tím, že je konec, tak třeba za dvě hodiny krev. Ale ne žádné špinění, jen krev jednorázově a pak tampon zase čistý. Strašně mě to štve, je to normální? 8o

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 06.02.17 16:49

Me se to stupnuje, ze krvaceni postupne slabne, posledni den uz jenom takove slabe spineni a dalsi den uz vubec nic…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.02.17 17:03

Taky se mi to stupňuje, nejdřív silné krvácení a pak slabší a slabší a pak nic

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 06.02.17 17:42

Jednak za těch x let vím, jak dlouho zhruba menstruuji, jednak poslední den nosím jenom intimku a když je celý den čistá, považuju to za konec.

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 06.02.17 19:02
@lleennttiillkkaa píše:
Jednak za těch x let vím, jak dlouho zhruba menstruuji, jednak poslední den nosím jenom intimku a když je celý den čistá, považuju to za konec.

Já právě ten tampon klidně i dva dny, ale jakmile ho na delší dobu vyndám, tak je to tam znovu.

Je možný, že se to tam nějak tim tamponem zmáčkne a krev nejde ven? :zed: :lol:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 06.02.17 19:29

A u doktora jsi byla? A jak dlouho ty potíže máš? Dělá ti to tak pravidelně, nebo je to poprvé co se ti to děje?

frame
Kecalka 364 příspěvků 06.02.17 19:42

Pocet dni mam pravidelny, nejdrive silne a pak se seslabuji a pak nic. zasla bych si k lekari, na gyndu a rekni co a jak, to budes mit nejlepsi :-)

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 06.02.17 21:03
@králíkovna píše:
A u doktora jsi byla? A jak dlouho ty potíže máš? Dělá ti to tak pravidelně, nebo je to poprvé co se ti to děje?

Chystám se na preventivní prohlídku, tak se určitě zmínim. Jinak to pozoruju tak poslední 3-4 menstruace, a fakt je to nepříjemný když myslím že konec a pak najednou tohle…

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 06.02.17 22:31

@Imadu asi bych zkusila na konci nepoužívat tampony, ale jen ty intimky. A dej pak prosímtě vědět, co ti na to řekl dr, nebo jaký je další průběh, docela mě to zajímá z pohledu ženy i z pohledu profesního (jsem zdrav. sestra), klidně napiš soukromou zprávu. A držím palec, ať je to nějaká blbost

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 07:40
Zbytky krve po menstruaci?

Ahoj!
Mam intimni problem.Jsem asi dva dny po menstruaci a z pochvy mi zapacha - krev. U vetsiny zen se nejspis vycisti sama vytokem, jenze ja ho nemam :think: Nevite jak by jsem to uvnitr mohla vycistit? :oops: Anonym intimni info :srdce:

kacaaa
Kecalka 271 příspěvků 11.02.17 21:17
@králíkovna píše:
@Imadu asi bych zkusila na konci nepoužívat tampony, ale jen ty intimky. A dej pak prosímtě vědět, co ti na to řekl dr, nebo jaký je další průběh, docela mě to zajímá z pohledu ženy i z pohledu profesního (jsem zdrav. sestra), klidně napiš soukromou zprávu. A držím palec, ať je to nějaká blbost

Tak sem prosím napište jak to vysvětlil. Mam to naprosto stejně. Cca 5-6 den tampon čistý a ted 8 den dost špinim. Posledni 2 cykly to tak pozoruji.
Děkuji :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 22:45

@Imadu
Mám úplně stejný problém měla jsem normalne menstruaci dala jsem si tampon vyndala a najednou asi 5 hodin nic tak nevím :nevim: :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama