Reklama

Krvácení u antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 00:51
Krvácení u antikoncepce

Ahoj holky, minuly týden v utery jsem spala s pritelem a ve ctvrtek jsem začala krvacet. Krvacim do dnes. Menstruaci jsem mela dostat az tento vikend. Tabletky užívám presne na cas max. o hodinu později, ale mela jsem první týden odpoledni tak jsem je brala misto 19 hodin az ve 23/24 hodin. Muze to byt tim? Nemůže se v tom snížit riziko otěhotnění? Jsem mimo domov, ale na gyndu si tak či tak zajdu. Dekuju :)

Reklama

Reakce:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 01:12

HA je svinstvo - karcinom a embolie trombem, které muže hormonální antikoncepce spusobit, není banalita, invalidizuje, nebo zabíji mladé ženy… případy, kdy uplne zdravá, mladá holka zničeho nic umíra na mrtvici, nebo ns plucní embolii trombem - krvní zräzeninou, mediá z času na čas uvěřejní, bohužel ženy si poŕád neuvážene ničí HA…HA je obrovský kšeft pro farmaceutické firmy, proto nežádoucí účinky zamlčují, bohužel…pokud máte deti a víc deti nechcete, ideáoni je vasektomie u mužu, bezbolestný, ambulangní zakrok…pokud deti chcete, je lepší upŔednostnit jiné druhy antikoncepce.

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 03.02.17 04:59

@Aenne no, tak to je opravdu odpoved na dotaz… :roll:

Zakladatelko, ta doba brani teoreticky vliv mit muze, zalezi jake prasky mas a jakou maji hladinu hormonu. Asi bude nejlepsi, kdyz si zabehnes k lekari. A nebo si k tomu svemu zavolej.

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 06:49

@nozu taky jsem si rikala :mrgreen: Urcite si zajdu aby to nebylo neco vážnějšího. Jinak mam prášky Rhoya a antikoncepci beru od cervence.

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 03.02.17 07:42

@Vennie_p hmm, tak tuto neznám. Je možné, že je to jedna z těch, které mají nízkou hladinu hormonů a musí se brát pravidelně, jinak nefungují jak mají. Mohla bys to vyzkoumat z příbalového letáku. Každopádně pokud přišla menstruace, těhotná bys být neměla. Jen je asi lepší zjistit příčinu.

čarodějka1311
Kecalka 478 příspěvků 03.02.17 08:56

A děláš po každém balení pauzy? NEbo jedeš nonstop?

xammy
Kecalka 460 příspěvků 03.02.17 09:31

@Vennie_p Podle me je mozne, ze to je posunem doby brani. Kdyz jsem obcas vzala treba o hodinku dve pozdeji, stalo se mi to taky. Ted co beru presne podle budika v mobilu se mi to nestalo ani jednou.

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 15:44

Holky dekuju moc :) Pribalovy letak jsem cetla jen ze zacatku tak si ho jdu přečíst znovu. HA beru klasicky s týdenní pauzou. Ja prave nevim jestli jsem to dostala protoze uz týden krvacim jako bych to mela :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama