Krvácení u antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 00:51
Krvácení u antikoncepce

Ahoj holky, minuly týden v utery jsem spala s pritelem a ve ctvrtek jsem začala krvacet. Krvacim do dnes. Menstruaci jsem mela dostat az tento vikend. Tabletky užívám presne na cas max. o hodinu později, ale mela jsem první týden odpoledni tak jsem je brala misto 19 hodin az ve 23/24 hodin. Muze to byt tim? Nemůže se v tom snížit riziko otěhotnění? Jsem mimo domov, ale na gyndu si tak či tak zajdu. Dekuju :)

Reakce:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 01:12

HA je svinstvo - karcinom a embolie trombem, které muže hormonální antikoncepce spusobit, není banalita, invalidizuje, nebo zabíji mladé ženy… případy, kdy uplne zdravá, mladá holka zničeho nic umíra na mrtvici, nebo ns plucní embolii trombem - krvní zräzeninou, mediá z času na čas uvěřejní, bohužel ženy si poŕád neuvážene ničí HA…HA je obrovský kšeft pro farmaceutické firmy, proto nežádoucí účinky zamlčují, bohužel…pokud máte deti a víc deti nechcete, ideáoni je vasektomie u mužu, bezbolestný, ambulangní zakrok…pokud deti chcete, je lepší upŔednostnit jiné druhy antikoncepce.

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 03.02.17 04:59

@Aenne no, tak to je opravdu odpoved na dotaz… :roll:

Zakladatelko, ta doba brani teoreticky vliv mit muze, zalezi jake prasky mas a jakou maji hladinu hormonu. Asi bude nejlepsi, kdyz si zabehnes k lekari. A nebo si k tomu svemu zavolej.

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 06:49

@nozu taky jsem si rikala :mrgreen: Urcite si zajdu aby to nebylo neco vážnějšího. Jinak mam prášky Rhoya a antikoncepci beru od cervence.

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 03.02.17 07:42

@Vennie_p hmm, tak tuto neznám. Je možné, že je to jedna z těch, které mají nízkou hladinu hormonů a musí se brát pravidelně, jinak nefungují jak mají. Mohla bys to vyzkoumat z příbalového letáku. Každopádně pokud přišla menstruace, těhotná bys být neměla. Jen je asi lepší zjistit příčinu.

čarodějka1311
Kecalka 484 příspěvků 03.02.17 08:56

A děláš po každém balení pauzy? NEbo jedeš nonstop?

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 03.02.17 09:31

@Vennie_p Podle me je mozne, ze to je posunem doby brani. Kdyz jsem obcas vzala treba o hodinku dve pozdeji, stalo se mi to taky. Ted co beru presne podle budika v mobilu se mi to nestalo ani jednou.

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 15:44

Holky dekuju moc :) Pribalovy letak jsem cetla jen ze zacatku tak si ho jdu přečíst znovu. HA beru klasicky s týdenní pauzou. Ja prave nevim jestli jsem to dostala protoze uz týden krvacim jako bych to mela :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >