Reklama

Zmatená z menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 154 příspěvků 03.02.17 09:40
Zmatená z menstruace

Ahoj, jsem zmatená. Menstruaci obvykle dostávám 6., ale občas i o dva dny déle. Dnes ale přišla o 3 dny dřív, je to zatím takový hnědý výtok, podle mě se to rozjede, poslední pohl.styk jsem měla před 3 měsíci. Jinak začala jsem užívat kotvičník zemní v kapkách. Co myslíte? Mohou i ty kapky mít na cyklus vliv?
Děkuji za odpovědi, hezký den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 09:44

@Embý Já bych hlavně řekla, že většina žen nemá cyklus přesný jako hodinky, takže 3 dny sem a nebo 3 dny tam bych rozhodně neřešila a brala to jako naprosto normální cyklus. ;)

Dana066
Kecalka 346 příspěvků 03.02.17 09:54

Myslím, že nepravidelná menstruace je přirozená. Hodně ji ovlivňuje stres a např. úbytek váhy. A stres k životu patří, no. Já to mám tak, že když mám stresový měsíc např. březen, tak menstruace v březnu je ok, ale v dubnu vlivem stresu z března přijde o několik dní dřív nebo později. Takže neplaš a řekni si, jestli jsi neměla nějaký větší stres ;)

Amys
Generální žvanilka 20694 příspěvků 03.02.17 10:12

Holky, já jsem z toho tady trošku zmatená (tohle není první příspěvek tohohle typu). Jak to počítáte? Jakože každý měsíc dostanete x-tého menstruaci? To pak ale přece není pravidelná menstruace, ale nepravidelná. Každý měsíc má jiný počet dní, takže pravidelná mensturace se naopak šoupe. Není možné ji dostávat ve stejný den. A co teprve, až bude přechod z února, který má 28dní, na březen :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 03.02.17 10:17
@Amys píše:
Holky, já jsem z toho tady trošku zmatená (tohle není první příspěvek tohohle typu). Jak to počítáte? Jakože každý měsíc dostanete x-tého menstruaci? To pak ale přece není pravidelná menstruace, ale nepravidelná. Každý měsíc má jiný počet dní, takže pravidelná mensturace se naopak šoupe. Není možné ji dostávat ve stejný den. A co teprve, až bude přechod z února, který má 28dní, na březen :mrgreen:

Chtěla jsem napsat to samé. :lol:

A co teprv někdo, kdo měl před dětmi rozptyl cyklu 24-38 dní a po dětech už jen 30-38 dní. :mrgreen:

Amys
Generální žvanilka 20694 příspěvků 03.02.17 10:20
@Svistice píše:
Chtěla jsem napsat to samé. :lol:A co teprv někdo, kdo měl před dětmi rozptyl cyklu 24-38 dní a po dětech už jen 30-38 dní. :mrgreen:

Já mám rozptyl 21 - 26 a to je teprve maso. Dvakrát během měsíce :roll: :zed:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 10:22
@Amys píše:
Já mám rozptyl 21 - 26 a to je teprve maso. Dvakrát během měsíce :roll: :zed:

8o A řešilas to s gynekologem? Tohle už mi totiž nepřijde normální.

Atill
Povídálka 41 příspěvků 03.02.17 10:34

Urcite bych to konzultovala s gynekologem

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 2 inzeráty 03.02.17 10:37
@Atill píše:
Urcite bych to konzultovala s gynekologem

Jako co? Že nemá menstruaci jak švýcarský hodinky? Každej normální gynekolog jí na to řekne, že je to naprosto normální a jen máloktrérá žena má cyklus přesně a neměnně 28 dní. :nevim:
Navíc roli hraje i stres, nemoc, zvýšená fyzická námaha, sex to taky dokáže o den dva „pošťouchnout“…

Embý
Kecalka 154 příspěvků 03.02.17 10:41

Děkuju holky za útěchu, mně se to ještě nikdy nestalo, že bych to dostala dřív, spíš naopak. :)

Amys
Generální žvanilka 20694 příspěvků 03.02.17 11:19

@Embý Ne, fakt si z toho nic nedělej :hug: Já mám v mobilu aplikaci womanlog, která mě hezky informuje co kdy a jak.

Amys
Generální žvanilka 20694 příspěvků 03.02.17 11:21
@malinika píše:
8o A řešilas to s gynekologem? Tohle už mi totiž nepřijde normální.

To je hormonální porucha, špatně mi funguje žluté tělísko. Problémy začaly ještě před dětma, tak jsem to musela spoustu let řešit lékama (i během těhotenství), tedˇuž další děti neplánujeme, tak to nechávám být. Do toho mám v děloze myom, který tom taky moc nepomáhá, ale holt už to nějak do přechodu doklepu :lol: Ale štve mě to, to jo :?

Ou
Závislačka 4979 příspěvků 03.02.17 13:20

Ano, kotvičník určitě může ovlivńovat průběh cyklu. Ovšem změna v jednom cyklu nic nevypovídá, počkejte jak bude vypadat příští a přespříští.

Jinak na zaznamenávání je naprosto nejjednodušší si stáhnout nějakou aplikaci, je jich hodně.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 04.02.17 13:02
@Amys píše:
Holky, já jsem z toho tady trošku zmatená (tohle není první příspěvek tohohle typu). Jak to počítáte? Jakože každý měsíc dostanete x-tého menstruaci? To pak ale přece není pravidelná menstruace, ale nepravidelná. Každý měsíc má jiný počet dní, takže pravidelná mensturace se naopak šoupe. Není možné ji dostávat ve stejný den. A co teprve, až bude přechod z února, který má 28dní, na březen :mrgreen:

K tomu počítání - když dostanu menstruaci, odpočítám si v kalendáři 4 týdny, což je 28 dní a podle toho vím, kolikátého to mám dostat příště. Takže když to budu mět dostat např. 15. a přijde to 17., vím, že mám 2 dny zpoždění. :)

Veronika120
Nováček 1 příspěvek 06.02.17 11:25

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo tady nemá zkušenosti s tím že když skončila menstruace tak po 8 dnech se vrátila zpátky se silnýma křečma v podbříšku, nemohla jsem pomalu ani spát, k doktoru muhu jít až v pátek jiné dny tam není. Nevíte prosím někdo co by to mohlo být. děkuji předem za odpovet

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama