Konizace podruhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajuska111
Povídálka 31 příspěvků 28.12.16 22:40
konizace po druhe

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat
jsem měsic po konizaci, a dneska sem šla na kontrolu a pro výsledky a lékař mi řekl že budu muset jít znovu stalo se vám to?.. že odebral jen kousek ale že na stranách tam ještě něco je

Reakce:
Luciasek31
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 28.12.16 23:20

Ano před pár lety. Po první konizaci, mi vzali malý kousek protože jsem byla mladá, bez dětí. Bohužel to u mě melo velmi rychlý průběh a na kontrole mi zjistili, že mi tam zůstalo 60% po stranách. Strašně rychle se to měnilo na zhoubné, takže můj dr nečekal ani na biopsii a po šestinedělí jsem šla znovu pod kudlu. Bála jsem se, že nebudu moc mít děti, ale teď jsem po 4 letech těhotná a můj čípek to zatím zvládá :-). Kdybys chtěla cokoli vědět, ptej se.

Pajuska111
Povídálka 31 příspěvků 30.12.16 07:25

Děkuji moc za odpověd :) já taky děti nemám, a děti miluju takže bych si bez nich život nemohla představit. když mi to řekl tak sem měla strach a řekla sem si že gynekolog něco zkazil.Tak snad to bude ok :/ ještě jednou děkuji :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >