Reklama

Stydká kost, proč bolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:04
Stydká kost, proč bolí

Ahoj,
nejem těhotná, jsem skoro 4 roky po druhém porodu, kdy mě teda stydká kost bolela pekelně, až jsem ani po porodu nemohla chodit.
Al ted mě už střídavě pobolívá 14 dní a to těhotná nejsem. Z jakého důvodu to může bolet? Gynekol. vyšetření je OK, žádno uenmocí netrpím, je to docela nepříjemné. Není to furt, ale vadí mi to…
Jdiné, co mě bolí, jsou záda v kříži, jinak nic. Od čeho by mohla u NETĚHOTNÉ bolet stydká spona???
 díky.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 09:31

Mě bolí občas po sexu. A to jsem pak na několik dní nepoužitelná.

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 27.12.16 10:11

Pokud vás bolí záda v kříži, tak bolest stydké kosti může být klidně i od toho, zkuste se nechat vyšetřit od fyziologa nebo od rehabilitační sestry.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama