Velká pochva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 03:26
Velká pochva

Ahoj holky, je mi to trapné, ale trápí mě velikost přirození. Jde mi převážně o vzhled (jak to nazvat…) místa, kde vám rostou chloupky :) ta přední strana… Mám ji totiž hodně „tlustou“. Jsem tedy trošku při těle… Nejvíc mi to vadí v létě, kdy si musím brát volnější plavky, protože to skoro vypadá jak kdybych tam měla penis :( Ale stydím se pak i při sexu a nějak nevím, jestli mám tenhle problém jenom já nebo je to normální…

Děkuji za odpovědi a omlouvám se za anonym, ale je to trošku trapné téma…

Reakce:

granulka
Stálice 72 příspěvků 21.12.16 03:51

Premyslela jsi o labioplastice?

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 21.12.16 05:12

Jako, že máš naducanou kachnu? :D :dance:

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 21.12.16 05:14

@granulka ta ji asi nepomuze na predni stranu, kde je ochlupeni. :mrgreen:

Tot otazka jak hodne jsi pri tele, a jestli to neni jen vyplod neci fantazie. Prostě se podivej na nejake fotky zen v plavkach a porovnej to.

Jinak to v predu jak jsou chloupky se jmenuje venusin pahorek.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 21.12.16 05:35

Ono asi se tam normálně ukládá tuk jako jinde na těle. Kulturistky hodně vysportované ji na fotkách v plavkách mají zas úplně kostnatou :). Zkus sportovat, zhubnout. Možná by se k tomu měli vyjádřit místní muži, jak to vnímá chlap. Nebo tvůj přítel ti někdy na to téma něco řekl? Akorát doporučuju se vyhnout těsným kalhotám, protože ty se umí zařezávat a tuto oblast zdůraznit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 05:46

Mam to taky, nikdy mě nenapadlo, ze to je spatne 8o je to takova moje buchticka, taky si kupuju volnejsi plavky, jeste by mi ji vykoukali :cert:

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 21.12.16 06:49

Takže přesně nevíme, kde dochází k většímu ukládání tukové tkáně do podkoží. Jestli na hrmě (mons pubis), tedy na vlastním zevním genitálem (vulvou), nebo v oblasti velkých stydkých pysků.

Pokud by platila druhá možnost, tak by mohla pomoci labioplastika, jak už zde jedna diskutující uváděla.

Naducanější hrma je trošku terapeutickým oříškem. Vyšší podkožní vrstva se tam udrží i v době, kdy člověk hubne, platí to pro muže i pro ženy. Muži na tom jsou snad trochu hůře, neboť jim to zkracuje opticky jejich chloubu. U nich se někdy přistupuje k výkonu analogickému liposukci, je zde riziko poranění senzitivních nervů, což může způsobit pokles citlivosti.

Každý jsme nějaký, rozdílnosti existují a v tom je právě ta krása. Kdybychom byli všichni stejní, bylo by to na světě nudné.

P. S. Co vzdáleně připomíná penis? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 07:06

A nelíbí se to náhodou chlapum spíš? Ze je taková naducana? :mrgreen: Ja ji zase mame uplne malinkou a myslím, ze to vypada detsky :think: Takže pritazlive maximálně pro pedofily.

radkka
Generální žvanilka 20632 příspěvků 21.12.16 08:40
@Anonymní píše:
A nelíbí se to náhodou chlapum spíš? Ze je taková naducana? :mrgreen: Ja ji zase mame uplne malinkou a myslím, ze to vypada detsky :think: Takže pritazlive maximálně pro pedofily.

Mám to stejně jako ty a obvykle to každý okomentoval, jako „no konečně někdo normální“ :think: odtrhnout se odtud nemohli a že bych měla doma pedofily si teda nemyslim :mrgreen:

Zakladatelce bych poradila zhubnout, i když si upřímně nedovedu představit, co tam dole u ženské může vypadat jako penis 8o

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 21.12.16 08:51

Nemyslím si, že by s tím nějaký chlap měl mít problém. Naopak by to mělo být příjemnější.

granulka
Stálice 72 příspěvků 21.12.16 11:32

Asi uplne stupidni dotaz, ale zastrihujes chloupky na kratko nebo se plne holis nebo pestujes bobra? Ja kdysi byla delsi dobu nemocna a bylaa lina na peci a pak to chtelo krovino rez jak to vyrostlo a v kalhotlach se to boulilo. :P :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >