Modrý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 12:44
modry vytok

Pekne odpoledne. chtela bych se zeptat, jestli jste se nekdo setkaly s opravdu tmave modrym vytokem? urcite nemohlo byt od niceho obarvene-mela jsem svetle obleceni. dekuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 18.12.16 13:04

Napadá mě jen..jestli nejsi nějakého urozené původu..? :mrgreen:

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 13:05

@Samantha9 No.. to bohuzel ne :-(

lokidottir
Povídálka 43 příspěvků 18.12.16 13:12

Nebereš nové léky? Řada léků způsobuje modrou barvu moči, např. amitriptylin (antidepresivum), cimetidin (lék na žaludeční vředy).

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 13:15

@lokidottir dekuji za odpoved. neberu nic - kojim. uzivam pouze nejake vitaminy a probiotika.. napadly me jeste poblaznene hormony treba.. ale proste nikde nic jsem nenasla :-(

Basha3
Závislačka 4216 příspěvků 18.12.16 13:36

Ja som mavala nafialovely vytok z cerveneho vina. Nepila si nieco take? Alebo s nejakym barvivom?

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 13:47

@Basha3 akorat jsme s manzelem meli vecer svarak… jenze tohle bylo fakt inkoustove modre.. fakt divne. barviva nepouzivam. ale i tak dekuju.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 14:08
@Georgina30 píše:
Pekne odpoledne. chtela bych se zeptat, jestli jste se nekdo setkaly s opravdu tmave modrym vytokem? urcite nemohlo byt od niceho obarvene-mela jsem svetle obleceni. dekuju

zajit k dr a nabrat stery poslat na kultivaci a budes vedet hnedka cim je to zpusobene ;)

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 14:10

@JayLee no tam jsem byla min. tyden.. ale asi budu tedy muset znova no…

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 14:11
@Georgina30 píše:
@JayLee no tam jsem byla min. tyden.. ale asi budu tedy muset znova no…

no a vysledek od dr? tyhle stery vetsinou dela kozni oddeleni kazde nemocnice gyndarka je neudela v ordinaci posila se to na kultivaci a ta trva tyden cca ;)

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 14:16

@JayLee aha.. ja byla na takove te klasicke kontrole 1/rok.. vysledky si mam volat az v utery. ale asi tam driv zajdu. ale aby na me nekoukal jak na blazna…

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 14:17
@Georgina30 píše:
@JayLee aha.. ja byla na takove te klasicke kontrole 1/rok.. vysledky si mam volat az v utery. ale asi tam driv zajdu. ale aby na me nekoukal jak na blazna…

tak to je uplne neco jineho to jsou dve rozdilne veci - vysetreni ;)

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 18.12.16 14:20

@JayLee aha. tak dekuju!! v pondeli mu zavolam.

alisekR
Kelišová 5557 příspěvků 18.12.16 15:10

Měla jsem to jednou, byla to taková modrá až do zelena, bohužel to bylo v těhotenství a skončilo to porodem v 33tt, pro infekci porodních cest a plodové, začalo se mi to dělat po globulích Macmiroru, které mi gynekoložka dala po propuštění z nemocice, kde můj problém neřešili, povedlo se tím oddálit prasknutí vody cca o 10 dní.

Uživatel je onlinePudloslava
Vesmírná mluvilka 34466 příspěvků 18.12.16 17:06
@Samantha9 píše:
Napadá mě jen..jestli nejsi nějakého urozené původu..? :mrgreen:
:pankac: :lol:

promin zakladatelko, to me uzemnilo.
odpoved bohuzel nemam, snad to prejde samo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >