Macmiror může předepsat i praktik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verca1980
Povídálka 23 příspěvků 19.12.16 22:13
Macmiror může předepsat i praktik?

Dorý večer,
nevíte prosím někdo, jestli vaginální globule/mast může předepsat i praktický lékař? Moje gynekoložka bude v práci až 2. ledna a mě se vyskytly potíže, které jsem předtím už 2× měla po velmi silné menstruaci a vždy mi napsala právě Maxmiror, který pomohl. 2 týdny to asi nevydržím a na pohotovost se mi moc nechce. Děkuji za jakékoli odpovědi :)

Reakce:
Lucie486
Kecalka 330 příspěvků 19.12.16 22:58

Myslim, ze urcite muze, kdyz predepisuje i leky na tlak a antidepresva.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64676 příspěvků 3 inzeráty 19.12.16 23:54

@verca1980 Jo, nemá to omezení, může to napsat kdokoliv.

verca1980
Povídálka 23 příspěvků 20.12.16 00:01

Moc vám děkuji za pozitivní zprávy :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kirschner se brání kritice za The Voice: Dělám to upřímně, ale ve vlasech se hrabu

I když už hraje přes dvacet let a na publikum je zvyklá, takovou nálož jistě... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >