Vřed/vyrážka na prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 22.12.16 11:27
Vřed/vyrážka na prsu

Už před nějakou dobou jsem si všimla vedle prsa nalevo takového vřídku. Byl malý, tvrdý, nebolel. Taková dvoumilimetrová kulička. Na gyndu jsem objednaná v druhém týdnu ledna, tak že to budu řešit pak s ni. Jak říkám nebolelo to, jen to tam bylo. Říkala jsem si, jestli to není prostě vyrážka nebo akné, protože ho mám po celých zádech a i v dekoltu. Jenže včera ve sprše koukám a ono se to zarůžovělo a trochu zvětšilo + do jde cítit na dotek. Víc cítím i to celé prso, ale to bych asi jinak přisuzovala tomu, že mám za týden dostat menzes. Trochu mě to vystrašilo, protože přece jen jsou Vánoce a lékaři mají všichni už do ledna dovolenou a na pohotovost mě jen tak něco nedostane. Napadlo mě, jestli by to nemohlo být tím, že jsem bud usla v podprsence a je to přesně v místě kostice, že by to nějak podráždilo a nebo to, že jsem včera začla kapat antibiotika do oka na zánět, tak jestli ty antibiotika nějak nezabrali i na to a tak rozbouřili. Máte některá s tím zkušenost? Nebo nějaký nápad co s tím? Večer jsem to potřela dračí krví a myslím si, že to trochu se zmenšilo.

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2729 příspěvků 22.12.16 11:30

Já bych s tím zašla na kožní

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 13:28

Ja bych s tim taky zasla na kozni ambulanci ;)

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 22.12.16 15:45

@JayLee @Elishka1 fakt? hmm to by mě asi ani nenapadlo jít na kožní, já si říkala, že to patří do gynekologické oblasti :D:D:D no každopádně to bude muset počkat do nového roku, ted mají všichni volno :p

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 16:56
@Glumka píše:
@JayLee @Elishka1 fakt? hmm to by mě asi ani nenapadlo jít na kožní, já si říkala, že to patří do gynekologické oblasti :D:D:D no každopádně to bude muset počkat do nového roku, ted mají všichni volno :p

na ambulancich jsou 24 hodin denne ;)

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 22.12.16 17:08

@JayLee myslíš na pohotovosti ne? Jinak u nás ne. U nás ani normální pohotovost není 24 hodin denně:p

DominikaVeselá
Povídálka 16 příspěvků 09.01.17 11:18

Dobrý den dámy, mám podobný problém. Před deseti dny se mi nad pravým prsem objevila boulička velikosti hrášku, byla hodně dopředu, fakt jakoby na kůži. Nepřikládala jsem tomu žádnou pozornost, protože v té samé době se mi na obličeji objevil nehorázně obrovskej jebák :-D na podkožní vředy (tomu už se akné ani nedá říkat, jak je to veliký), trpím odjakživa. Myslela jsem si, že ten na prsu jednoduše vyhnisá, vymáčkne se a bude. Jenže on spíš zalezl víc do podkoží a teď jednou zaleze a pak zase popoleze ven, hnis žádný, spíše tuhá hmota, jakoby vazivo. Bolí to jen na pohmat, prso měkké, nebolestivé, pod rukou žádné zvětšené uzliny. Ono to ani není přímo na prsu, spíš v oblasti mezi prsem a hrudníkem. Uvažuji nad koupí černé masti, jestli přecejen nedojde k vyhnisání, pak už mi zbývá jedině gynda. Čekají mne státnice, mohlo by to být třeba stresem? Co myslíte? :-)

Glumka
Kecalka 338 příspěvků 09.01.17 19:02

@DominikaVeselá tak já jsem to potírala dračí krví a pak jsem to zoperovala :D ted tam mám narůžovělý flek, ale je hladký :p

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >