Problém s menstruací a zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Te-r-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:48
Problém s menstruací a zvracení

Ahoj, mám takovej problém, ms jsem měla dostat 20.12., ten den nepřišla, ale měla jsem bolestí jak kdyby se objevila. Nakonec dorazila 21.12. a skončila 23.12., po třech dnech, normálně bývá čtyři dny, ale je divné, že se krev objevila i 26.12. jen při utření, ale docela dost, pak bylo jen lehké špinění, ten den se mi udělalo i špatné a zvracela jsem. Antikoncepci užívám rok a půl a za celou dobu jsem zapomněla pouze jednu tabletku a to 16.11., může to s tím nějak souviset? Stalo se někomu už něco podobného? Mám si nad tím lámat hlavu nebo to nechat být? Děkuji za odpovědi :)

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11039 příspěvků 27.12.16 19:24

A co těhotenský test? :roll:

Te-r-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:28

Ten sem zatím nedělala, normálně sem to po te vynechané tabletce dvakrát dostala, i když to nic neznamená, tak nevím nevím, čím dřív test tím asi líp abych mohla vysadit prášky

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 27.12.16 20:13

@Te-r-ka Když ti případné těhotenství nevadí, proč tu chemii teda vlastně užíváš? :think: Těhotná být samozřejmě můžeš, pokud jsi vynechala byť jen jediný prášek a někdy poté proběhl nechráněný sex. Těhotenský test ti zatím nemusí (ale už může) něco ukázat - udělej si po Novém roce a budeš vědět, na čem jsi.

Te-r-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 20:19

Tehotenstvi by mi nevadilo, jen pritel chce zatím ještě počkat, jinak bych nezobala :D

Te-r-ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 15:35

Test je negativní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >