Reklama

Problém s menstruací a zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Te-r-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 18:48
Problém s menstruací a zvracení

Ahoj, mám takovej problém, ms jsem měla dostat 20.12., ten den nepřišla, ale měla jsem bolestí jak kdyby se objevila. Nakonec dorazila 21.12. a skončila 23.12., po třech dnech, normálně bývá čtyři dny, ale je divné, že se krev objevila i 26.12. jen při utření, ale docela dost, pak bylo jen lehké špinění, ten den se mi udělalo i špatné a zvracela jsem. Antikoncepci užívám rok a půl a za celou dobu jsem zapomněla pouze jednu tabletku a to 16.11., může to s tím nějak souviset? Stalo se někomu už něco podobného? Mám si nad tím lámat hlavu nebo to nechat být? Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 27.12.16 19:24

A co těhotenský test? :roll:

Te-r-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 19:28

Ten sem zatím nedělala, normálně sem to po te vynechané tabletce dvakrát dostala, i když to nic neznamená, tak nevím nevím, čím dřív test tím asi líp abych mohla vysadit prášky

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 20:13

@Te-r-ka Když ti případné těhotenství nevadí, proč tu chemii teda vlastně užíváš? :think: Těhotná být samozřejmě můžeš, pokud jsi vynechala byť jen jediný prášek a někdy poté proběhl nechráněný sex. Těhotenský test ti zatím nemusí (ale už může) něco ukázat - udělej si po Novém roce a budeš vědět, na čem jsi.

Te-r-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 20:19

Tehotenstvi by mi nevadilo, jen pritel chce zatím ještě počkat, jinak bych nezobala :D

Te-r-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 15:35

Test je negativní

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama