Konizace - předoperační vyšetření

Anonymní
26.8.21 20:24

Konizace - předoperační vyšetření

Ahoj, ráda bych se jen optala, jestli někdo po Vás chtěl předoperační vyšetření před konizaci ne starší 14 dnů a k tomu ještě stupidní test na covid? Já kvůli tomu snad ten zákrok odlozim. Nemohu třeba najít testování z krve či z krku. Z nosu kvůli problémum bych zdechla.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Janli
26.8.21 20:27

Předoperační vyšetření chtějí vždy, alespoň u nás a test tě, na rozdíl od rakoviny, nezabije zlato ;).

  • Citovat
  • Upravit
26874
26.8.21 20:35
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se jen optala, jestli někdo po Vás chtěl předoperační vyšetření před konizaci ne starší 14 dnů a k tomu ještě stupidní test na covid? Já kvůli tomu snad ten zákrok odlozim. Nemohu třeba najít testování z krve či z krku. Z nosu kvůli problémum bych zdechla.

Tvoje volba :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.21 20:57

@Janli test si zaplatím, ale ne hrabání do nosu. Problém po zlomenině nosu, takže tohle prostě ne. Paradox, že očkování nemusí na test… Teď hledám v Kolíně a okolí odběr z krve či ze slin, ale nedaří se.

  • Citovat
  • Upravit
77458
26.8.21 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se jen optala, jestli někdo po Vás chtěl předoperační vyšetření před konizaci ne starší 14 dnů a k tomu ještě stupidní test na covid? Já kvůli tomu snad ten zákrok odlozim. Nemohu třeba najít testování z krve či z krku. Z nosu kvůli problémum bych zdechla.

a dokdy to chceš odkládat? u nás se třeba PCR test dělá cucáním „tamponu“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.21 21:01

@cecetka vždyť je to na hlavu, krevní testy jsem měla za sebou dva měsíce zpět a to dost podrobné a teď znovu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.8.21 21:02

@stinga v Kolíně prý jen z nosu, tak tápu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.8.21 21:06

@stinga víte, osobně přemýšlím o alternativní medicíně, hodně lidem s rakovinou to pomohlo. Navíc arogance některých lékařů je děs. Vlastně jediné co je teď zajímalo, jestli jsem očkovaná, když jsem řekla, že ne, tak jen byla jak prašivá. Desná doba.

  • Citovat
  • Upravit
27747
26.8.21 21:07

Tak na tu operaci nechod když se ti to nelíbí uvolníš místo někomu potřebnějšímu, nechápu kde je problém

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.21 21:11

@ka2ka potřebnějšímu, dík…

  • Citovat
  • Upravit
77458
26.8.21 21:15
@Anonymní píše:
@stinga víte, osobně přemýšlím o alternativní medicíně, hodně lidem s rakovinou to pomohlo. Navíc arogance některých lékařů je děs. Vlastně jediné co je teď zajímalo, jestli jsem očkovaná, když jsem řekla, že ne, tak jen byla jak prašivá. Desná doba.

tak to je ale těžké, pak - alternativní léčba ještě nikomu s rakovinou nepomohla, jen nemocného vysála z peněz
já také nejsem očkovaná, ale akceptuji, že teda musím na testy - byla jsem už x krát, i PCR z nosu, teď teda dělají ty cucací, antigeny z kraje nosu a slintací testy v práci,
tak teda volba rakovina nebo stěr z nosu by pro mě byla jasná, a také jsem měla zlomený nos a blbě mi to srostlo, mám křivou přepážku, ale při testu z nosohltanu mi to nijak nevadí, já nemůžu nosit brejle na nose a rouška mi také vadí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1439
26.8.21 21:18

Taky nejsem priznivcem corona hysterie a stourani v nose, ale proboha, chteji po tobe test pred operaci, ne před obedem v bufetu! Se prober. Bydlim na malem meste a zrovna dneska jsem byla na pcr z krku. Jinak nez z nosu uz to delaji snad na kazdem rohu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
26.8.21 21:35
@Anonymní píše:
@ka2ka potřebnějšímu, dík…

no nafukovat se nemusíš diagnozu rakoviny má spousty lidí a spousty z nich jsou na tom tak že to operace nevyřeší takže by si nos nechali šťourat x krát jen aby tu šanci měli

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
26.8.21 21:43
@Anonymní píše:
@stinga víte, osobně přemýšlím o alternativní medicíně, hodně lidem s rakovinou to pomohlo. Navíc arogance některých lékařů je děs. Vlastně jediné co je teď zajímalo, jestli jsem očkovaná, když jsem řekla, že ne, tak jen byla jak prašivá. Desná doba.

Jo, děsná doba, když ti lékaři chtějí zachránit život co? Jo, alternativní léčba spoustě lidem pomohla, výrazně jim zkrátila cestu na krchov.

  • Citovat
  • Upravit
9293
26.8.21 22:13

Tak se nech naočkovat a nebudeš muset chodit na testy :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty