Konizace- vitaminy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 01:03

Konizace- vitaminy

Ahoj…
Mozna budu za blbku :lol: ale za mesic mam naplanovaniu konizaci. Poradite nejake vitaminy?? :) Abych byla co nejlepe pripravena :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.10.21 06:36

Vitaminy predrakovinne zmeny nezachrani. Neni to nic hrozneho. 3 dny si odpocines a jdes normalne do prace.

• Citovat
  • Nahlásit
36107
26.10.21 08:21
@Anonymní píše:
Vitaminy predrakovinne zmeny nezachrani. Neni to nic hrozneho. 3 dny si odpocines a jdes normalne do prace.
Úplná blbost to není. Jako podpůrná léčba rakoviny se dávají zároveň s léčbou podle protokolu infuze vitamínu C, který má podle některých názorů schopnost ničit nádorové buňky. Využívá se to u dospělých i na dětské onkologii, cena jedné kůry je kolem 2000 Kč.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 09:26
@Anonymní píše:
Vitaminy predrakovinne zmeny nezachrani. Neni to nic hrozneho. 3 dny si odpocines a jdes normalne do prace.

Je mi jasny, ze me to nevyleci, myslela jsem treba spis neco jako hlivu ustricnou, nejaky D, C a tak proste na imunitu…jen jsem chtela vedet jestli nekdo nema s necim zkusenost…Dekuji Pears206 :)

• Citovat
  • Nahlásit
36107
26.10.21 11:37
@Anonymní píše:
Je mi jasny, ze me to nevyleci, myslela jsem treba spis neco jako hlivu ustricnou, nejaky D, C a tak proste na imunitu…jen jsem chtela vedet jestli nekdo nema s necim zkusenost…Dekuji Pears206 :)

C a D je v této době plošně doporucováno všem. Určitě budeš mít předoperační vyšetření, tak se zaměř na to, co v krevním rozboru chybí. Pro rychlejší hojení ran byl doporučován Wobenzym(nebo jiné enzymy), při vyšších krevních ztrátách železo.

Držím pěsti, ať je vše brzy OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat