Kontrola distribuce letáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie19q
Povídálka 24 příspěvků 04.04.19 20:09
Kontrola distribuce letáku

Ahoj, přihlásila jsem se na brigádu kontrola distribuce letáku. Konkrétně kaufland. Dnes jsme se s paní sešli, vše mi vysvětlila, bylo by to tak na 8 hodin týdně, chodí se každý tyden a za jedno rozneseni je prý 1000 kč. Samozřejmě se jezdí i do okolních vesnic, kde proplaci najete km. Je to 5kč za kilometr.
Máte tady někdo zkušenost z touto brigádou? Jestli se to opravdu vyplatí nebo je to těžká práce za málo peněz a vydělávate jen na benzin? Moc díky za odpovědi. :mavam:

Reakce:
klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 04.04.19 20:15

A ty budeš tedy ty letáky roznášet, nebo kontrolovat, zda jsou roznesené? Ještě na střední jsem roznášela letáky a co vím, tak ta paní, která měla na starosti naše obvody, tak vždycky dopoledne rozdělovala ty letáky mezi nás - roznašeče a pak odpoledne jezdila na kontroly. Měli jsme to placené od letáku, takže nejlepší byly paneláky se spoustou schránek… Jako, dalo se to, dělala jsem to v období roku, kdy je hezké počasí, nějaké peníze to hodilo, ale dneska už by se mi asi nechtělo, vadilo mi vždycky se dozvoňovat, aby mě někdo pustil dovnitř do vchodu, párkrát mě někdo i vynadal, že jim lezu do baráku, to bylo dost nepříjemné. :nevim:

Lucie19q
Povídálka 24 příspěvků 04.04.19 20:20

@klamonožka ja myslím právě kontrolu těch letáku jestli jim chodí. :think: :)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 04.04.19 20:22
@Lucie19q píše:
@klamonožka ja myslím právě kontrolu těch letáku jestli jim chodí. :think: :)

Aha, tak to jsem nedělala. Na jednu stranu se člověk nemusí tahat s těmi letáky, na druhou stranu musí zvonit na lidi a otravovat je tím, tak těžko říct. :think:

Lucie19q
Povídálka 24 příspěvků 04.04.19 20:24

@klamonožka jinak já teda letáky taky roznasim klasicky, a musím říct ze me taky nekdy štve že musim na každý druhý panelák zvonit aby mi otevřeli :D nevim proč ty schránky nedávají ven, aby to tam člověk hodil a mohl jít dál :lol: když rano zvonite na panelaky tak většinou jsou všichni v práci :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 04.04.19 20:58

Nám už od ledna žádné letáky nechodí, protože to nikdo nechce dělat :nevim: Měla to tady na starosti jedna paní důchodkyně, ale na tu už to prý bylo moc, takže roznáší akorát právě Kaufland (snad jediný obchod, do kterýho nechodíme, jak je rok dlouhý… ale leták máme :lol: ) Už jsem o tom taky přemýšlela, jsme na vesnici, takže odpadá zvonění po panelácích, ale odrazuje mě ta představa, že bych prostě musela na půl dne ven opravdu za každého počasí, i tehdy, kdy by psa nevyhnal :nevim: Jedině že bychom se dostali do existenčních potíží, pak se člověk asi neohlíží na povětrnostní podmínky.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7082 příspěvků 04.04.19 21:03
@Lucie19q píše:
@klamonožka jinak já teda letáky taky roznasim klasicky, a musím říct ze me taky nekdy štve že musim na každý druhý panelák zvonit aby mi otevřeli :D nevim proč ty schránky nedávají ven, aby to tam člověk hodil a mohl jít dál :lol: když rano zvonite na panelaky tak většinou jsou všichni v práci :D

To je kvůli tomu aby tam nějací obejdové neházeli letáky. :mrgreen: Pošťačka má klíče.

Agness
Stálice 71 příspěvků 04.04.19 21:52

Roznasela jsem letaky, i delala kontrolu. Roznaseni, za par penez doma haldy letaku, skladani aby pak roznos byl rychlejsi. A pak samotny roznos, panelak s 90 ti byty super, ale dostat se tam trvalo i 20min, a nekdy si clovek vyslechl. Kontrola byla lepsi, netahas se s balikem novin a probihala vicemene nahodne, vzdy jsem dostala 5 ulic kde jsem mela treba provest 5 kontrol, celkem cca 25 zaznamu. Sacilo se dozvonit a slusne zeptat jestli letak dostali. Kdyz jsem se nedozvonila u jednoho baraku, sla jsem k 2. behem chvilky, ne jak ten co ty letaky tam musi dat. Nekdy stacilo, ze jsem ty letaky videla, ze jsou v hromadne krabici, kterou si ten dum urcil pro tento ucel…bylo splneno. A tenkrat penize stejny za cca 2h prace jako ten roznos. Bylo to vsak ve meste, situace bude jina ve vesnici starousedliku, co jsou v duchodu a satelitni mestecko, kam se lidi vraci vecer.Zkus to, skoncit muzes vzdycky :)

Lucie19q
Povídálka 24 příspěvků 04.04.19 21:55

@Prof. Farnsworth aha, tak to mě nenapadlo. Ja bohužel žádné klíče nedostala, takže zvoním i třeba na 10 lidi :oops: :lol:

Lucie19q
Povídálka 24 příspěvků 04.04.19 21:58

@Agness Tady mi právě paní řekla že je potřeba 120 podpisů od těch lidí, což mi teda přijde divné. A v dnešní době něco podepisovat… No nevím, aby mě s tím taky nehnali, je to asi protot abych fakt si to nevymyslela ale byl tam nějaký důkaz ze jsem u těch lidí byla no :D

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 04.04.19 22:30
@Lucie19q píše:
@Agness Tady mi právě paní řekla že je potřeba 120 podpisů od těch lidí, což mi teda přijde divné. A v dnešní době něco podepisovat… No nevím, aby mě s tím taky nehnali, je to asi protot abych fakt si to nevymyslela ale byl tam nějaký důkaz ze jsem u těch lidí byla no :D

Tak to bych teda nedělala. :think: Zazvonit na zvonek a slušně se zeptat, jestli dostávají leták, je jedna věc, ale přemlouvat někoho, ať ještě jde ke vchodu a něco ti podepisuje, no tak to nevím. :think: To už by bylo snad lepší to roznášení.

AnastazieB
Echt Kelišová 8609 příspěvků 04.04.19 22:36

@Lucie19q ty ani žádné klíče mít nemůžeš, to má jen pošta. A schránky venku - to opravdu nevím, jak by dopadlo, teda vím, rozkopané, zničené schránky a ukradená pošta. Proto jsou uvnitř domů. A v dnešní době má i většina schránek označení, že letáky nechtějí.

Váš příspěvek
Reklama