Odchod z Úp a za měsíc znova Úp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diggy
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 04.04.19 10:34
odchod z Úp a za měsíc znova Úp

Maminky, mám dotaz, byla jsem půl roku na Úp, mám invalidní duchod 1. stupně. naskytla se mi nabídka na uklízečku ve škole. z pracáku jsem se ohlásila, ale bohužel mi práce nevyhovuje, nebudu psát proč. no a moje otázka zní, mám zkušební dobu na měsíc, chci před koncem zkušební doby odejít a přihlásit se znovu na Úp. Je to možné? Nebudou mít nějaké problém? Vím že peníze z pracáku nedostanu. Jen mě zajímá jak to chodí, jestli se budou moc vyptávat nebo tak něco. moc všem děkuji

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 04.04.19 10:49
@Diggy píše:
Maminky, mám dotaz, byla jsem půl roku na Úp, mám invalidní duchod 1. stupně. naskytla se mi nabídka na uklízečku ve škole. z pracáku jsem se ohlásila, ale bohužel mi práce nevyhovuje, nebudu psát proč. no a moje otázka zní, mám zkušební dobu na měsíc, chci před koncem zkušební doby odejít a přihlásit se znovu na Úp. Je to možné? Nebudou mít nějaké problém? Vím že peníze z pracáku nedostanu. Jen mě zajímá jak to chodí, jestli se budou moc vyptávat nebo tak něco. moc všem děkuji

Zavolej si na ÚP, tam ti odpoví nejpřesněji. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 10:53

Byla jsem na pracaku pres rok, pak nastoupila na misto, kde po dvou mesicich zlusebky mi zrusili pracovni pomer, pac kolegyne si rozmyslela vypoved. Tak jsem se znova prihlasila na pracak a nikdo s tim problem nemel…

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 04.04.19 10:58
@Anonymní píše:
Tak jsem se znova prihlasila na pracak a nikdo s tim problem nemel…

Ano, ale když pracovní poměr zruší zaměstnanec a bez důvodu, tak s tím problém být může.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:30
@Luboš P píše:
Ano, ale když pracovní poměr zruší zaměstnanec a bez důvodu, tak s tím problém být může.

To netusim, mne ji zrusil zamestnavatel

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65671 příspěvků 04.04.19 12:31
@Luboš P píše:
Ano, ale když pracovní poměr zruší zaměstnanec a bez důvodu, tak s tím problém být může.

Pokud si nasla praci sama, tak nemuze.

eumedon
Extra třída :D 14528 příspěvků 04.04.19 17:48
@Diggy píše:
Maminky, mám dotaz, byla jsem půl roku na Úp, mám invalidní duchod 1. stupně. naskytla se mi nabídka na uklízečku ve škole. z pracáku jsem se ohlásila, ale bohužel mi práce nevyhovuje, nebudu psát proč. no a moje otázka zní, mám zkušební dobu na měsíc, chci před koncem zkušební doby odejít a přihlásit se znovu na Úp. Je to možné? Nebudou mít nějaké problém? Vím že peníze z pracáku nedostanu. Jen mě zajímá jak to chodí, jestli se budou moc vyptávat nebo tak něco. moc všem děkuji

Je to možné, protože sis práci našla sama (nebyla ti zprostředkována ÚP) a nebyla jsi sankčně vyřazena z evidence.

Problém by mohl být jen v tom, že budeš dostávat nižší podporu (ale myslím, že po půl roce na ÚP a měsíci mimo ÚP už se to stejně srovná, že tedy tam na důvodu ukončení zaměstnání záležet nebude, prostě budeš asi pokračovat).

Váš příspěvek
Reklama