Kopřivka u 4leteho dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tresnickalll
Kecalka 196 příspěvků 05.03.19 21:11
kopricka u 4leteho ditete

Zdravim maminky, mam dotaz, syn uz od nedele chodi ze ho tam a tam svedi.Vzdy se mu udela neco jak koprivka, ale namazu to sudocremem a do dvou hodin to zmizi, ale vecer se mu to udela znovu treba na zadech, brichu, rukach atd, ted se mu to udelalo mezi nozkama…nemate nekdo zkusenost co to muze byt?

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 05.03.19 21:35
@tresnickalll píše:
Zdravim maminky, mam dotaz, syn uz od nedele chodi ze ho tam a tam svedi.Vzdy se mu udela neco jak koprivka, ale namazu to sudocremem a do dvou hodin to zmizi, ale vecer se mu to udela znovu treba na zadech, brichu, rukach atd, ted se mu to udelalo mezi nozkama…nemate nekdo zkusenost co to muze byt?

Dala bych fenistil.i kapky ,i gel.Koprivka je projev alergie.

tresnickalll
Kecalka 196 příspěvků 05.03.19 21:49

no to me napadlo ale ze to trva uz treti den?A cestuje to?

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 05.03.19 21:54

Alergie ma prací prášek, na nějakou výraznou potravinu… Mě se syn jednou osypal ze sportovnich kalhot z nějaké uměliny. Jinak se taky často drbe, ale má děsně suchou kůži se sklony k atopii a v létě se mu dělá kopřivka, když se zpotí. Pořád mu musíme pokožku promazávat.

luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 05.03.19 22:15
@tresnickalll píše:
no to me napadlo ale ze to trva uz treti den?A cestuje to?

Jojo.Koprivka umí cestovat.Dceri se to dělavalo dříve.Nikdy jsme nepřišli na provokační faktor.Fenistil to spravil.

tresnickalll
Kecalka 196 příspěvků 05.03.19 22:28

no on jako miminko olezl s jahod a vsech citrusu ale dlouho nic a ted toto…zkusim ten praci prasek a mydla.
@barbuchablond On se poti hodne ale nemu se opravdu udela jen maly flek treba na ruce jak kdyby se spalil o koprivu a do hodin je to pryc a objevi se to az zas vecer nebo dali den…ale toto me nenapadlo ja mela za to ze kdo se poti ma jen potnicky po celem tele …ma rocni segru a ta mela sestou nemoc nemuze to byt i toto?

luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 06.03.19 00:01

„Kopřivka se projevuje především velkými pupenci na kůži. Pupence jsou velmi svědivé, až do pocitu pálení a stěhují se z místa na místo“.Může trvat až měsíc snad.Dej ty antihistaminika a zkus vyřadit něco ,co bylo nové (oblečení, potraviny,…)Ale jak jsem psala- u dcery jsme příčinu nikdy nezjistili.jak to přišlo ,tak to odešlo.

tresnickalll
Kecalka 196 příspěvků 06.03.19 00:14

@luca241 on olezl snad ze vseho tak do roku ale pak dlouho nic a ted toto.Sama jsem zaskocena..a je mozne ze se mu to ukaze jen v noci?Cely den nic a az ho okoupu tak se mu to nekde vyrazi?Koupu ho v sebamedu od miminka.

luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 06.03.19 00:20
@tresnickalll píše:
@luca241 on olezl snad ze vseho tak do roku ale pak dlouho nic a ted toto.Sama jsem zaskocena..a je mozne ze se mu to ukaze jen v noci?Cely den nic a az ho okoupu tak se mu to nekde vyrazi?Koupu ho v sebamedu od miminka.

Tak zkus vysadit i ten Sebamed.treba mu začal vadit :nevim: .Jinak neporadím.Me to nechávalo úplně v klidu,moc jsem to nepozorovala.Takze fakt ani netuším ,z čeho to mohla mít vždycky.Ona je alergik,ale to má potvrzeno až poslední 2 roky a navíc se jí ty alergie mění.Treba pyl skoro vymizel a objevily se alergie potravinové.takze bych zacala tím Sebamedem ,který mu sice doteď nevadil ,ale třeba začal .a uvidíš…

Váš příspěvek
Reklama