Korálky Bindeez – jaké koupit?

14.11.10 22:16

Korálky bindeez-jaké koupit?

Holky prosím opět o radu. Malá chce korálky k Vánocům, ale jak jsem na to koukla je jich milión druhů. Je jí 7 let a má ráda zvířata. Jsou tam i taková studia. Má to smysl???Na ceně vůbec nezáleží, koupím jich i více druhů. Hlavně, aby se to všude neválelo, ideálně aby se to dalo zavřít.Poradíte mi, co bude nejlepší? moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.11.10 23:35

my
jsme minulý rok koupili toto : ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.10 23:39

Malé bylo šest a pokud by se tím chtěla zabývat, tak s ní musel být někdo dospělý. Myslím, že bindeez tak od 7 - 8 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.10 00:19

Toto se zavřít dá. Jestli je tvoje malá šikovná, tak jí to bude hooodně bavit. My jsme bylii omezení mladším bráškou :nevim: . Když se jí do toho malej neplete, tak si tvoří i dvě hoďky a je nejspokojenější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.10 06:45

Moc děkuji, zrovna na toto jsem koukala taky. Malá bude mít 8 brzo a myslím, že to s přehledem zvládne. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15812
15.11.10 14:55

doporucila bych startovaci set - my ho mame a ted jezisek prinese rozsireni…Kupovala jsem ho k MDD cca 4 dny pred sedmymi narozkami.

v pohode si s tim tvorila sama - mne k tomu vubec - krom rozbaleni z krabice - nepotrebovala…

je teda umeni vychcytat cas, kdy se ji do toho neplete mladsi segra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.10 11:01

maminky dejte si pozor na nebezpečné šarže Bindeez s jedovatým lepidlem:
http://www.e-hracky.cz/…/bindeez.htm
prý už to mají mít v pořáddku,, ale mohlo by se stát, že někde budou mít ještě tuhle řadu v prodeji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15812
16.11.10 12:26
zuzanasinova píše:
maminky dejte si pozor na nebezpečné šarže Bindeez s jedovatým lepidlem:
http://www.e-hracky.cz/…/bindeez.htm
prý už to mají mít v pořáddku,, ale mohlo by se stát, že někde budou mít ještě tuhle řadu v prodeji

Ty brdo Zuzo diky moc za odkaz - dam si na to majzla - chceme k jezisku dokoupi naplne…

OT - jak se jezdi s polohovacicm Zappikem - v diskusi Zapp je nejak mrtvo (samostatna sedacka stale neni v CR) :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.10 13:01

Hani
není zač…mi ty korálky utkvěly v paměti, chtěla jsem je kupovat pro neteř, pak jsem vybrala něco jiného

no a jak se jezdí: luxusně ;-) s tou sedačkou to vidím bledě, oni neustále slibují a třeba v UK mi nabízeli odběr začátkem ledna a pak paní psala že se vůbec neví, kdy to bude… takže jsem ráda, že jsem vzala celého Xtra… min.týden jsem prodala nepolohovacího - a jsem spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.10 09:38

Zuzko moc děkuji za radu!!!
Tak po tom, co jsem si to přečtla Bindeez nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tanule01
22.1.12 09:45

bindeez - nedrží pohromadě

Ahoj holky, vy máte zkušenosti s bindeez korálky, nám ale korálky moc pohromadě nedrží. Letos nám je nadělil Ježíšek, ale přišlo velké zklamání. Korálky nedrží, je to tak maximálně sundat z té podložky, ale aby se to dalo postavit do stojánku, to vůbec. Hned se to přelomí a rozpadne. Zdá se mi, že to vůbec nefunguje jak má, anebo děláme něco špatně. :nevim:
Můžu proprosit o Vaše zkušenosti?
Díky, Táňa

• Nahlásit
  • Citovat
69315
24.10.12 12:30

Tak jo, ahoj, je před vánoci, otevírám znovu téma, tak jaké máte zkušenosti s bindeez? Nemáme vůbec nic malé je 6a1/2, vyplatí se to koupit, ona je tvořivka, ale drží to tedy pohromadě? Jaké sady do začátku: Díky za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5631
24.10.12 12:52

Já bych řekla, že je to docela jedno - volila bych sadu spíš podle zájmů dítěte. A vybírala jsem i podle toho, jestli je v té sadě všechno - tedy hlavně i to pero a sprej. Kupovali jsme jako první asi tuto (s tím, že se uvidí, jestli to dcerku zaujme): http://www.megahracky.cz/…-hraci-sada/ - na Vánoce dostane sadu „princezny“ (u ní ale zrovna pero ani sprej není). Pero v sadě „zvířátka“ je jednoduché, takže buď tam dáš korálky jedné barvy, nebo se to pomíchá (řekla bych, že ve větších sadách můžeš do pera dát čtyři různé barvy :think: ).
Korálky nám po přestříkání vodou perfektně drží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
24.10.12 14:43

Je, prosím tě, na to je potřeba nějaké pero? Vidím to dnes poprvé, zase reklama na animáčku :zed: takže to je něco jako pinzeta? a sprej, do toho se dává voda a tím se to stříká? Takže korálky se musí asi dokupovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5631
24.10.12 18:40

Samozřejmě lze ty korálky ukládat a tvořit obrázky i prsty, ale tím perem to jde v pohodě. Naše dcerka je teda menší, ale tím perem to zvládne. Prstíky taky, jenže občas si to zboří a po několikáté ji to nebaví.
Pero je pero - jako by dutá propiska, do té nasypeš korálky a pak mačkáním čudlíku vždycky umístíš jednu korálku.
Sprej je jen lahvička s rozprašovačem, dává se do toho obyč voda.
Korálky se musí dokupovat. V té saděje např. 600 korálků, zdá se to dost, ale je to akorát na ty vzorkové zvířátka, fakt jsme udělaly každé jednou. Pak buď koupit korálky (ale nemáš další „formy“ - takže může tvořit to samé v jiných kombinacích nebo si něco vymyslet, ale nevím, na jaké podložce) nebo sadu s formami - pokud je bez příslušenství není to až tak drahé.
Vyfotím ti, jak to vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama