Korbička na kočarek Thule

14.3.17 06:23

korbicka na kocarek Thule

Holky nevite o nejake korbicce, ktera by pasovala na kocarek Thule Urban Glide?? Ta origoš mi neprijde idealni… Dekuju… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1139
16.3.17 13:05

Origoš sedí skvěle. Mám ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.18 14:37

Thule Urban glide 1

Prosím, někdo, kdo používal i korbičku: sundavali jste sportovní čáas kočárku? Na webu jsem našla foto- přiložené, že to tak někdo má, technicky mi bylo v malvíku řečeno, že to také jde, ale prakticky, že je to velmi složité. Máte někdo zkušenost? A poté hlavně s nandaváním sportovní verze zpět? Děkuji za info a budu případně ráda i za jakékoliv další pozitivní i negativní názory na tento kočárek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
23.1.18 12:24

@horseangel: my sice nemáme ale také o něm uvažujeme. Na YouTube jsem našla tyto dva návody jak s tou sportovní verzi pryč a zase zpet. Ten první je přímo od Thule ale týká se té nové verze 2018. Ten druhý je bohužel v ruštině ale je přímo na tu starší verzi a dost názorný. To sundávání je trošku nešikovně na druhou stranu to asi stojí za to že kočárek bude vypadat mnohem líp než když budeš mít korbu a sportovní verzi v jednom…

https://m.youtube.com/watch?…

https://m.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
23.1.18 21:42

My to máme sundane… :) šlo to v celku dobře. Nadávání nás do dvou měsíců čeká a jít to prostě musí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.18 09:13

Maminky, prosím Vás, vy co máte tento kočerek. Můžete mi poradit, jak je to s vajíčky, plášťenkou a síťkou…zda na tento kočárek sedíi nějaké levnější doplňky?

Děkuji za všechny typy a triky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
23.3.18 15:12

Ahoj, pláštěnku určitě originál, sedí a nikde nezatyka. Na vajíčko jsou nutné adaptéry přímo pro vajíčko, my neměli, nebyla potřeba. Moskytiéra stačí obyc univerzální. Použili jsme jednou, takže podle mě taky není nutná. Jinak kočárek je super! Já bych neměnila. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.18 07:01

@Tejule, zdravím, moc děkuju za rady :) Do tohoto kočárku jsme se naprosto zamilovali a musím přiznat, že žádný jiný nemá u nás konkurenci. Jen nás všichni odrazují od tříkolky, že je nestabilní, ale myslím si, že toto je už dávno překonaná záležitost. Jsme z Moravy a nejbližší prodejny jsou až v Praze, kam se chystáme v květnu, takže to musíme obhlédnout na vlastní oči:) chtěli by jsme asi tu Glide II, ale i s hlubokou korbičkou.

Jsem ráda, za doporučení :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
26.3.18 07:49

Stabilní je dost. Má široké velké zadní kola. Z toho strach mít nemusíš :) jo kočárek je super, já i po roce používání ho stále zboznuju a koupila bych určitě znovu. Sleduj akce v Malviku mívají 20% slevy na jaře a to se pak vyplatí tam koupit v kompletu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17305
26.3.18 07:53

@Minitaja Trikolka stabilni je, ta fama vznika z toho, ze s ni lide neumi jezdit. Napr. nemuzes vyjizdet na obrubnik tak, ze najedes prednim kolem a hned kocarek nadzednes, aby jsi vynesla zadni kola, ale musis k tem zadnim kolum dojet, aby byl o ne kocarek pri vyjezdu opreny. Jinak se ti zacne predni kolo pri nerovnosti otacet a v tu chvili je skutecne nestabilni. Ale to i ctyrkolka s dvema prednimi otocnymi koly. Navic trikolky maji to predni kolo lehce predsunute, coz je pro terenni jizdu lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.18 07:19

Holky děkuju za rady…a nebudete některá prodávat hlubokou korbičku? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.18 09:32

Velikost korbičky

Ahoj holky, mne by zajímalo, jak je to s velikosti korbicky. Kočárek je super, o korbicce píše výrobce, ze je vhodná do 6 měsíců. Budeme mít mimko v listopadu, Tzn na zimu. Vleze se mi tam i s fusakem?

A co po těch 6 měsících? Čekáme první a tak to všechno teprve načítám, ale pro tu sportovní verzi mi přijde, ze je mimo v 6 měsících ještě malé.

Dekuju za rady a tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
2.5.18 14:18

Ahoj, korba je jedna z největších na trhu. My měli do 8 měsíců, než se tam synovi přestalo líbit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.18 20:22

@Tejule

Prosím, nemohla by jsi změřit vnitřní rozměry korbičky? Dle vnějších, které jsem našla, mi přijde spíše menší, hlavně na délku. Teď už prodávají ale asi novou verzi, tak jestli je jiná třeba. Děkuji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
6.9.18 19:53

Ahoj holky, zvažuji koupi tohoto kočárku, mužů se zeptat na vaše reálné zkusenosti s jízdou v terénu? Bydlíme ve vesnici kousek za městem a jsme poměrně “akční” ale primárně budu asi nejvíce jezdit v okolí vesnice, tzn i polní a lesní cesty..je kočárek v takovém terénu stabilní? A případně pak u sportaku jsem se docetla, ze nejde úplně narovnat do lehu i spodek u nozicek, tzn ze pokud by nám dítě pak spalo na boku, tak to v tomto kočárku asi nepůjde, ze? :palec: moc dekuju za vaše zkusenosti, moc mi to pomůže! ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama