Kortikoidová mast na ekzém - záchvaty vzteku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 18.04.10 21:59
Kortikoidová mast na exém

V pátek jsem začla mazat malé exém kortikoidovou mastičkou a v sobotu měla záchvat vzteku, jaký u ní neznám, vůbec nebyla k utišení, nic nepomáhalo. Dnes to bylo ještě horší, tak začínám podezřívat tu mast. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Věrka..
Závislačka 3150 příspěvků 18.04.10 22:10

Asi ji to pali jak ji to namazes, place asi jen u mazani a pak chvilku po te, ze?Ja sama mam ekzem a nektere masticky i 15min pali jak cert a svedi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.10 22:14

jsem silný ekzematik a používm Elocom a když se prvně máznu, mám pomalu slzy v očích, protože je to fakt bolest. Ono, dávat něco do živý rány fakt bolí. Takže se nedivím, že tvoje dítko mast odmítá. Chce to trpělivost.

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.10 22:17

sem takjé exematik a tvou malou to urrčitě pálí mě kožní říkala, že kortikoidy nemám mazat do rozškrábaných a mokvavých ran.Zkus jí to jen promastit vazelínou nebo excipialem a až jí to trošku seschne znovu kortikoidy. Kortikoidy by se měly užívat vždy jen týden a pak vysadit na nějaký čas takový je alespon postup podle mé lékařky…

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 18.04.10 23:59

Podobnou zkušenost nemám, jan si vzpomínám, že nám pediatrička předepsala kortikoidovou mast na opruzeninku a já dodnes nechápu proč, bo mi to přijde jako hodně silný kafe, nakonec pomohl řapík a rybilka.

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 20.04.10 20:02

Malá právě nepláče bezprostředně po aplikaci mastičky, ale má záchvaty vzteku během dne. Myslela, jsem to spíš tak, jestli ta mastička s kortikoidy může mít vliv na psychiku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >