Doporučte mi líčení/ kosmetiku

3
22.2.21 13:19

Kosmetika a líčení

Ahoj holky,
prosím Vás o radu. Strašně ráda bych našla kvalitní kosmetiku. Zbožňuju líčení, ale bohužel poslední dobou nejsem spokojená, co se týče produktů od různých značek. Poradíte mi prosím, nějakou značku, kterou bych mohla vyzkoušet a vy s ní jste spokojené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19389
22.2.21 13:40

@Lenka 571 proč? nasaď dvě roušky na sebe nebo slušivý respirátor a jsi nalíčená

• jo oči ti zbývají - já mám permanentní oční linky a řasy od přírody, to neporadím - plejáda rtěnek leží v chladu - možná se ještě někdy budou používat
  • jinak matka chválí Max Factor
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19971
22.2.21 13:45

Tak na začátek by bylo dobré říct, jaké značky ti nevyhovují a v jaké kategorii se pohybuješ, ať se máme od čeho odpíchnout. Na tohle je dobrý YouTube, tam je recenzí mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
22.2.21 13:49

Záleží co je pro tebe kvalitní kosmetika a kolik chceš investovat? Já mám ráda Charlotte Tilbury a nebo Laura Mercier

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6872
22.2.21 13:53

Anastasia Beverly Hills, Natasha Denona, Viseart, Pat McGrath (paletky na oci).
Tvarenky Nars nebo Benefit (tady i rasenky). Tuzky na oci MAC.
Make-up nejradeji Estee Lauder. Rozjasnovace, pudry, rtenky Charlotte Tilbury.
Bronzer a korektor Too Faced.

Ovsem vsechno je otazkou toho, kolik chces investovat a co bude konkretne tobe vyhovovat. Obecne jsou treba velmi chvalene rtenky od MAC a mne nevyhovuji, vysusuji. Stejne tak mi nesedi ikonicke rasenky Dior.

Slusna kvalita za rozumnou cenu je i primo Sephora collection. Tvarenky a stiny ty zapecene od Bourjois. Rasenky Max Factor (2000 calorie).

A nezapominat, ze stejne dulezite je i to, cim dane produkty nanasis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13228
22.2.21 14:17
@Lenka 571 píše:
Ahoj holky,
prosím Vás o radu. Strašně ráda bych našla kvalitní kosmetiku. Zbožňuju líčení, ale bohužel poslední dobou nejsem spokojená, co se týče produktů od různých značek. Poradíte mi prosím, nějakou značku, kterou bych mohla vyzkoušet a vy s ní jste spokojené?

Tohle je moc obecny dotaz. Napis vic, jak radi holky. Pak si muzeme predat zkusenosti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2634
22.2.21 15:12

Já mám nejradši Urban Decay a MAC, něco od Too Faced.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15222
22.2.21 15:18

Asi by chtělo nejdřív napsat co ti nevyhovuje, jakou cenovou relaci hledáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
22.2.21 15:24

Za stíny jednoznačně doporučuji Urban Decay nebo Mac, za tvářenky a bronzery Benefit, pak už je to kus od kusu, třeba Huda Beauty dělá super pudry a rtěnky ale make-upy jsou moc hutné, od Fenty miluji lesky na rty, ale korektor a make-up už není nic moc.

Z dostupnějších značek se mi zda nejlepší NYX, tam asi nebylo nic u čeho jsem šlápla vedle. Super make-up, řasenky, lesky i konturky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.2.21 18:09

Drive jsem hrozne resila znacky - jsem vizazistka, v praci jsme sice pouzivali drazsi znacky, doma toho mam taky mraky, ze bych to mohla prodavat, ale po letech jsem stejne zjistila, ze je to hlavne o technice, spravnem nanaseni a stetcich… a je jedno, jestli mas tvarenku za 120 kc od Dermacolu nebo 700 od Macu :-)

Podstatne je vybrat, jake odstiny ti sedi a potom se toho drzet, a opravdu je jedno, jestli je to drogerkova nebo profesionalni kosmetika.
Je pravda, ze na kvalite make-upu zalezi, ale osobne s nim zkusenosti nemam, takze neporadim - pouzivam pouze korektory pod oci a jine nedokonalosti :-) Dobre na kazdodenni noseni jsou ale napriklad od Estee Lauder

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13228
22.2.21 18:53

@LadyDelRey S tim nesouhlasim. Samozrejme, ze zalezi na spravne technice a pomuckach (stetce, houbicky), ale i na kvalite pouziteho produktu. A jiste uznas, ze se stiny Trend It Up nikdy nikoho nenalicis tak, jako treba se stiny ABH :mrgreen:
Stejne jako napr. bronzer musi byt pigmentovany tak akorat a musi se dobre roztirat a nedelat fleky. Tvarenky po naneseni vypadaji temer stejne, ale nektera po hodine uz neni videt, jina vydrzi na tvarich cely den.
Tak je to se vsim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.2.21 19:01

@stinga I přes roušky se ráda zkrášluji :D Teda aspoň ty oči jdou vidět. A Max Factor jsem používala hledám něco nového. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.2.21 19:04

Ráda investuji více, kosmetika je věc, kterou mám vážně ráda. Dokonce jsem zkoušela Nars, Dior, Chanel. A říkala si, že není možné, aby mi taková kosmetika nesedla. Bohužel nesedla. Chci poděkovat za návrhy některých značek. Podívám se na ně a ráda vyzkouším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19971
23.2.21 19:28
@Lenka 571 píše:
Ráda investuji více, kosmetika je věc, kterou mám vážně ráda. Dokonce jsem zkoušela Nars, Dior, Chanel. A říkala si, že není možné, aby mi taková kosmetika nesedla. Bohužel nesedla. Chci poděkovat za návrhy některých značek. Podívám se na ně a ráda vyzkouším.

To mě napadá Nabla, to je něco mezi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13228
23.2.21 19:55

@Lenka 571 Prokousavala jsem se tim asi 2 roky. Nakonec se ustalila u stinu ABH. Obcas koupim na zkousku i neco jineho (naposledy Colourpop), a stejne vzdy usoudim, ze mi ABH vyhovuji nejvice (ty klasiky 14stinove).
Rasenky a tuzky na oci staci z drogerky.
Bronzery nema spatne Revolution. Z drazsich Too Faced. Z levnych pak Eveline nebo Wibo (bohuzel jen pres eshop evelio.cz nebo pinkpanda.cz).
Tvarenky treba Catrice nebo Essence.
Pudry ma dobre Bell cosmetics. Ten ma dobre i bronzery.
Makeupy a korektory jsou hodne individualni.

Mrkni i na vinted.cz, daji se tam koupit zajimave kousky, ktere jinym nesedly.
Na YT videa sice jsou, ale ceske a slovenske youtuberky toho moc nepredvadeji. Chce to sledovat zahranicni videa.

Vyber je obrovsky. A rozdily mezi produkty taky. Co jedna miluje, druha nenavidi ;)
Nars nebo Benefit me taky treba nenadchli :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat