Píchnutý septum piercing doma?

18.2.21 08:33

Píchnutý septum piercing doma?

Ahoj, už dlouho sním o septumu, ale jelikož je taková doba, tak si ho nemůžu jít nikam píchnout, proto přemýšlím, že si objednám z netu sadu na propíchnutí septumu, je to dobrý nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63626
18.2.21 08:35

@natalkaa097 není, ale je zbytečné ti to vymlouvat. Mě se Takhke kdysi povedlo si píchnout nerv a na 15 let jsem měla klid od všeho, musela jsem sundat komplet Pierce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
18.2.21 08:38

@natalkaa097 co chceš slyšet? My si kdysi na intru píchaly s holkama uši. Dneska už bych do toho nešla. Pak jsem chtěla píchnout jazyk, měla mi to dělat kamarádka, ale naštěstí z toho sešlo a já si zašla normálně do salónu. Vyčkej, oni to jednou otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
18.2.21 09:01

Ahoj, taky sem píchala piercy, ale sama sobě bych to nezvládla. Je potřeba praxe, správně vybavení, kleště, kanyla. Nezkušený kamarád mi pichnul druhy snakebite a po par letech sem ho musela sundat, špatně ho pichnul a nehojilo se mi to. U septumu bych asi pockala, jako v té přepážce to není jako ve rtu, ale můžeš si to píchnout křivě a než se ti to zahojí bude to peklo. Jazyk mi taky píchala známá, ale měla X zkušeností. Já bych chvíli počkala, ikdyby to otevřeli na chvíli, skoro všude to snad pichnou i na počkání. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
18.2.21 09:04

Ještě mě napadlo, zkus do nějakýho salonu zavolat už teď s tím, aby se ti ozvali hned, jak otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
18.2.21 09:19

Ne. Piercing není jen tak, píchneš křivě, blbě, nebude se to hojit… Stejně ti to nevymluvíme, ale je to blbej nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1893
18.2.21 09:21

Je to blbost obecne. Proc chces vypadat jako byk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 09:23

@kyticka86 tak každému se líbí něco jiného :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
18.2.21 09:23

@kyticka86 na to jsme čekali! Některým lidem se piercing líbí, jinejm ne. Na to se tady ale nikdo neptal :mrgreen: to mě vždycky bavilo, když se mě někdo přišel zeptat, jestli se mi ten piercing jako líbí - ne asi, nechala jsem si ho píchnout abych se mohla u zrcadla pokaždé vztekat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1893
18.2.21 09:26

@Lily Evans Jasne, zevse na me sletnete. Ale ja nema nic proti piercingu obecne. Libi se mi ten v pupiku, v uchu, v oboci, v boku nosu.. Ale (zcela bez zasti v ramci diskuze) se ptam, co nekoho vede k tomu, aby vypadal zrovna jako byk?

A opravdu to nemyslim jako zast, vsak nejsem zadny anonym. Ja nechci nikoho urazit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
18.2.21 09:28

@kyticka86 bych si tak tipla, že to bude asi proto, že se to někomu líbí! Ale samozřejmě se můžu mýlit, možná to má nějaký úplný jiný záhadný důvod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1893
18.2.21 09:29

A kdyz teda pomineme, ze je to bkbost obecne a zamerime se na ten napad, tak pichat si cokoliv doma sama je blbost.

Udelate to blbe, krive, zacne to hnisat, chytite sepsi nebo treba jen u toho bolesti omdlite..

Takze to nechte do kvalitniho salonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31716
18.2.21 09:33
@natalkaa097 píše:
Ahoj, už dlouho sním o septumu, ale jelikož je taková doba, tak si ho nemůžu jít nikam píchnout, proto přemýšlím, že si objednám z netu sadu na propíchnutí septumu, je to dobrý nápad?

Já jsem píchala ucho sobě a několika lidem, obočí několika lidem bez problému.

Ale tady…to bude tvrdší, to nevím… :)

Záleží, jak máš jistou ruku a jak si věříš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
18.2.21 10:06

Já si nechala píchnout septum v salonu před 2 lety. Můžeš ho píchnout křivě, nízko nebo moc vysoko a pak to vypadá blbě. Tekli mi i u píchnutí slzy, takže si nedokážu představit, že bych si to píchala doma sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
21.2.21 01:20

Jo tak septum jsem zvládla doma v koupelně. Nejdřív jsem nastudovala videa na YouTube. Jednou pichla a bylo to křivé. Podruhé taky a napotreti se mi to povedlo. Krve jako z vola, ale měla jsem ze sebe dobrý pocit. 😂 Teď už je to jen vzpomínka, pirs mi vydržel asi rok. S postupem času musím uznat, že odborník by byl lepší volba. :palec: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat