Odbarvené vlasy

3
20.2.21 20:25

Odbarvene vlasy

Prosím zkušenosti co používáte na vlasy suché a velmi lamave vlasy už nevím co si na to kupovat prosím o radu před měsícem sem si barvila vlasy přešla sem s tmavý na svestlou hnědou a velmi sem si zničila vlasy strašně se mi lámou jakou mate na to radu a zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11104
20.2.21 20:38

@Jolanaaa Zkus starou klasiku, olej, vajíčko, na mokré vlasy namazat, nejlépe ve vaně, nechat působit, já si kdysi dávala na hlavu gumovou čepici. Pořádně umýt, docela to pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
20.2.21 20:42

@Jolanaaa Jo,bez bílku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
20.2.21 20:45

1. Promastit ty konce.
2. Ostrihat.
3. Prestat barvit.
4. Umyt samponem 1× tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16909
21.2.21 11:15

Na spálené vlasy odbarvením pomůžou nůžky. Je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
21.2.21 20:18
@Jolanaaa píše:
Prosím zkušenosti co používáte na vlasy suché a velmi lamave vlasy už nevím co si na to kupovat prosím o radu před měsícem sem si barvila vlasy přešla sem s tmavý na svestlou hnědou a velmi sem si zničila vlasy strašně se mi lámou jakou mate na to radu a zkušenost

Jé, tak to jsme dvě, jsem na tom stejně. Patlám si olivový olej (když mám, tak i s kokosovým) nebo majonézu a pak ještě i kondicionér. A holt se chystám tak jednou za měsíc odstřihnout cca 2 cm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.2.21 20:30

Děkuji za rady dnes sem vlasy střihala… konce trochu lepší ale suchý je mám po cele délce což nevím co stim 🙈 to bych musela úplně na krátko 😱 obj sem si dnes značku olapleax nemá někdo zkušenosti náhodou s tím? Já doufám ze mi to trochu pomůže 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
21.2.21 20:35

@Jolanaaa Vždyt jsme ti napsaly co s tím, majonéza, nebo si namíchat olej se žloutkem, a máš vlasy jako nový. Lepší než chemie, většinou je k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
21.2.21 20:41
@Jolanaaa píše:
Děkuji za rady dnes sem vlasy střihala… konce trochu lepší ale suchý je mám po cele délce což nevím co stim 🙈 to bych musela úplně na krátko 😱 obj sem si dnes značku olapleax nemá někdo zkušenosti náhodou s tím? Já doufám ze mi to trochu pomůže 😬 [/citace
Ty to chceš ze dne na de nebo co? To asi nepůjde ani s „přípravkem“ :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.2.21 21:38
@boball píše:
@Jolanaaa Vždyt jsme ti napsaly co s tím, majonéza, nebo si namíchat olej se žloutkem, a máš vlasy jako nový. Lepší než chemie, většinou je k ničemu.
děkuji za radu… zkusím to a jak dlouho to nechat působit zhruba?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11104
22.2.21 05:59

@Jolanaaa Zkus čtvrt hodiny a uvidíš. Hlavně to pořádně umej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat