Koupání u Balatonu

1210
17.7.15 20:34

Koupání u Balatonu

Zdravím. Byly jste teď některá u Balatonu? Cestou do Chorvatska se tam plánujeme zastavit. Četla jsem, že jsou tam placené pláže, nevíte, na kolik to zhruba vyjde? Budeme zřejmě v Keszthely, projíždíme tudy. Nebo je v okolí lepší pláž? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
17.7.15 20:38
@Xverunka píše:
Zdravím. Byly jste teď některá u Balatonu? Cestou do Chorvatska se tam plánujeme zastavit. Četla jsem, že jsou tam placené pláže, nevíte, na kolik to zhruba vyjde? Budeme zřejmě v Keszthely, projíždíme tudy. Nebo je v okolí lepší pláž? Děkuji :)

přes Balaton a Ketzhely jezdime 2 do roka cca 10 let do Zalakarose do termalu takze kolem vždy projizdime ale v lete je tam dost narvano nez třebas v zari :kytka: ceny netusim vždy jsem videla jen mrak lidi a aut tam :kytka:

• Citovat
  • Upravit
24849
17.7.15 20:43

K otázkám nevím, neporadím, ale spíš varuji - vesměs všem mým známým, kteří tam byli, tak vykradli auta přes noc, jedněm i přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.7.15 21:34

@Xverunka já teda nevim, byli jsme dva roky zpět a neplatili jsme nikde nic..hezké pláže jsou z jižní strany..my jsme byli na Tihany a tam je to hned šup do vody..z jihu tam jdeš dobrých 300m než máš vodu po prsa :-) ale je fakt, že my jsme byli na začátku září tak to už je asi mimo sezónu..no mělo to své výhody, nikde nikdo a voda teplá :mrgreen: jen to bylo trochu jako město duchů..opuštěné kiosky, zamčené záchody..ale nám to nevadilo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
17.7.15 21:37

@Maky.p my jsme si ho nechali na té pláži :-D fakt tam nebyla ani noha 8) fotka z pláže a zpět na pláž :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
17.7.15 21:38

Ps: ten maličký flek vzadu je manžel, který má vodu teprv na prsa :-D

• Nahlásit
  • Citovat
1210
18.7.15 11:58

Díky, holky, tak nakonec to rušíme a zapíchneme to tradičně ve Velkém Mederu. Odradily mě dost ty krádeže z aut - pojedeme s vozíkem s plachtou, to by měli skoro bez práce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
18.7.15 11:59

@verulicek krásný fotky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu