Koupání...vanička z IKEA

1368
8.1.07 09:53

Koupání...vanička z IKEA

Dostala jsem od kamarádky půjčenou vaničku,ale zdá se mi strašně moc velká a tak uvažuju o koupi vaničky z Ikea. Chtěla jsem se zeptat,jestli s ní někdo má zkušenosti a do kdy se do ní mimčo vejde…má na délku jen 71 cm 8O …líbí se mi,že je malá,bude se s ní dobře manipulovat a my doma moc prostoru nemáme,ale…abych ji vůbec využila… kdy asi mimčo dorůstá těch 68 cm? Jsme oba menší (165,172)… díky za zkušenosti…
http://www.ikea.com/…56217_S3.jpg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11935
8.1.07 09:56

Ahoj,

my jsme taky oba mensi (ja 160cm, manzel 180cm) a prcek mel ted ve ctyrech mesich 72cm ;) takze tohle nejde asi jen tak predvidat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
8.1.07 10:28

Ahoj,
buď ráda, že máš velkou vaničku :) ty malé jsou dost nešikovné v tom, že jakmile se mimis začne trochu vrtět, bude ti kopat a odrážet se nožkama o spodní kraj vanky a narážet hlavou :wink: Takže já bych tak malou vaničku nekupovala, na ten měsíc nebo dva to nestojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
8.1.07 11:10

My jsme tuhle vaničku měli a používali jsme jí fakt krátce, je opravdu malinká. Nevím přesně kdy, ale docela brzo jsme ji měnili za větší. Takže já doporučuju rovnou větší, podle mě je tohle zbytečná investice :wink: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
8.1.07 11:28

Když máte málo prostoru, tak proč nezvolíš kyblík na koupání? :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2733
8.1.07 12:47

tak koukni na metřík, kolik je Víkovi a já ti řeknu, že v ní koupeme dodnes:) fakt nekecám.On v ní ležet stejně dlouho nevydržel, takže asi do 5 měsíců v ní ležel, pak se sám vždy přitáhl za ruce asedl si. Nechali jsme ho, řekla jsem si, že voda nadnáší a tak chvilka ho nezabije, jinak samozřejmě seděl tehdy, až to dokázal sám. No a je v ní dodnes. V určitém věku totiž dítko ve vaně přestane způsobně sedět a jeho hlavním cílem je vylézt na okraj vany, ohlodat všechny sprcháč a šampony atd, popřípadě vylézt z vany do umyvadla či někam na strop…:) Takže prostě ji mám napuštěnou a dokud ho to baví, tak si v ní sedí a hraje, pak vyleze a obchází celou vanu a pouší vodu z kohoutku do různých nádoba pak si tam zas vleze…jendou týdně mu napustíme velkou vanu, aby si užil, ale denně ne, dle mě je to zbytečné plýtvání vodou, prostě taktzo nám to vyhovuje. No a na to sezení a harní je v té vaničce místa spousta:)
Dokud byl mrně, měli jsme ji vlastně napříš zavěšenou na vaně, jak začal vylézat, dali jsme ji normálně na dno velké vany.
K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
8.1.07 13:44

My v IKEA vanicce koupeme obcas dodnes… A klidne obe deti najednou…
http://rodina.cz/…164282_1.jpg /> L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
8.1.07 13:49

My ji máme také dodnes. Přesně, jak píše kristain. Po určité době dítě nechce ležet. Tahle Ikeovská má výhodu, že má protiskluzové pásky. Jsem s ní spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
8.1.07 14:51

Ahojky,

pokud máš možnost mít půjčenou větší vaničku, dle mě tím lépe. My měli vaničku i koupací kbelík, cca od 7-8 měsíců už malou koupeme jen v normální velké vaně. Tu vaničku (měla po stranách „ucha“) jsme dávali v koupelně na zeď na hák (skobu) nad vanu, takže přes den vůbec nepřekážela.

Koupání zdar,
Radka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama