Koupel, cvičení po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cernycajscitronem
Kecalka 261 příspěvků 05.08.19 10:37
Koupel, cvičení po cisari

Holky, co jste po CS, kdy jste začaly cvičit (i na břicho) a kdy jste šly poprvé do vany a poprvé do bazénu?

Věc se má tak, ze ja jsem dostala jiné info od svoji doktorky nez kamoska od svoji. Mne povolila všechno od 8 týdnu, kamarádka má cvičit na břicho až od půl roku a koupání po 3 měsících.
Jizva se mi hojí dobře, ale doteď na ni mám teda nějaký strupy (2 mesice po porodu) a břicho kolem jizvy mě porad dost boli. Teď jsem musela hodně malyho nosit poslední dny a nějak jsem si namohla pravou část břicha nad jizvou a docela hodně mě to boli samo od sebe, tak si neumím představit každodenní cílený posilování (i když bych rada). Chtěla jsem začít aspoň s jógou, ale je tam dost protahovani a to napínáni břicha mi je celkem nepříjemný.
Ale jinak se na to ptám hlavně proto, ze mě ceka dovca u příbuzných, co mají bazén, a ja nevim, jestli se tam mám už odvazit vlizt. Vodu tam mají nepitnou ze studny s tabletama chloru, takže co do čistoty asi nic moc.
Díky za názory.

Příspěvek upraven 05.08.19 v 11:19

Reakce:
Kačus82
Kelišová 7042 příspěvků 05.08.19 10:40

Ahoj. S tema koupelema si to nepamatuju, ale se cvicenim opatrne. Me se vse krasne hojilo, bylo mi dobre, tak jsem po 6 nedeli zacala chodit na prochazky a nejak jsem to prepiskla a zacla me dost bolet jizva, takze na 3 mesice utrum :? Tak mi to nakonec vyslo az na tech pul roku po…

Uživatel je onlineHavlova
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 05.08.19 10:52

Po třech měsících jsem zryla malý záhon a hodně mě pak bolelo břicho. Koupání nevím, máme sprchu.

Hobitka
Kelišová 5816 příspěvků 05.08.19 10:58

Koupala jsem se cca po 2m, taky v domacim bazene s vodou z potoka a tabletou. Cviceni mi rikali, at zacnu pomalu po 3m, o koupani se nikdo nezminoval, ale dlouho jsem po CS spinila, takze jsem se ridila spis tim :think:.

PeeTeee
Nováček 3 příspěvky 05.08.19 11:01

Začala jsem cvičit na břicho cca 9 týdnů po CS. Jizvu už jsem měla zahojenou, ale pořád ji mažu a masíruju, aby byla pružná (teď jsem 5 měsíců po). Chodím denně na procházky (minimálně hodinu a půl), začala jsem ihned po propuštění z nemocnice, ale byla jsem na ně zvyklá už před porodem. A všechno je úplně v pohodě, jizva mě nebolí, ani při cvičení. Pokud tě to bolí, tak hodně masíruj, dělej tlakovou masáž a maž a s posilováním ještě počkej. S koupáním bych asi taky počkala, až budeš mít strup zahojený ;)

Váš příspěvek
Reklama