Hrozné pocity v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 17:32
Sestinedeli - hrozny pocit

Ahoj, :mavam: mala ma dneska 9 dni :oops: a je to moje prvni dite. Mmoje sestinedelka vypada tak ze me rozbreci kde jaka blbost ale s tim tady nejsem :mrgreen: to si myslim ze je klasika ale… Mam v sobe hrozne pocity, o malou se staram hezky ale prebiji me pocity depky, jak dal vse zvladnu jestli se dokazu postarat tak hezky i nadale, jestli se o ni nestaram spatne :roll: porad na to myslim, je to hrozny.. Mela jste to tak nektera taky? :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 17:50

Ahoj, taky! Jsou to hormony, unava a tak nejak vse dohromady. Je to napor na psychiku a jedine, co ti poradim je vydrzet a co nejvic odpocivat, kdyz to jde. :kytka:

Verun83
Extra třída :D 10376 příspěvků 27.07.19 17:51

Na to ti reknu tohle: s narozenim ditete se prida strach o jeho budoucnost. Je to pochopitelne. Ale, zkus zit tady a ted. Uzivej si dany okamzik. Zvladla jsi uz 9m a ted 9 dni. To das! Staci kdyz ji budes milovat.

axelina
Závislačka 2812 příspěvků 27.07.19 18:14
@Anonymní píše:
Ahoj, :mavam: mala ma dneska 9 dni :oops: a je to moje prvni dite. Mmoje sestinedelka vypada tak ze me rozbreci kde jaka blbost ale s tim tady nejsem :mrgreen: to si myslim ze je klasika ale… Mam v sobe hrozne pocity, o malou se staram hezky ale prebiji me pocity depky, jak dal vse zvladnu jestli se dokazu postarat tak hezky i nadale, jestli se o ni nestaram spatne :roll: porad na to myslim, je to hrozny.. Mela jste to tak nektera taky? :(

ahoj zajimave…a kolik Ti je? jestli to nesouvisí s nižším sebevědomím? já jsem třeba nic nečetla ani se nijak nepřipravovala a od začátku jsem byla přesvedcena že to dělám nejlíp:-))) a to i když mě na ulici obcaxs nekdo zastavil že bych neměla miminko vystavovat tak slunci, nebo naopak že je v zimě málo oblečené atd…tak jak jsem to dělala jsem to delala podle meho nejlepsiho vedomi a narady jinych jsem seneohližela

kacakaca
Závislačka 2811 příspěvků 27.07.19 20:04

Ja mela u prvniho ditete depku, mimino jsem do te doby nevidela ani z rychliku a dieta a nevyspani mi taky nepridaly. Manzel mi opakoval „Staci prezit tuto hodinu“. A fakt, kdyz resis jen problemy, ktere jsou jen TED, tak krok za krokem tim materstvim projdes. Ted nevis vsechno, ale kazdy den se neco naucis. Ctvrte dite pak zvladnes levou zadni. :palec:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 1 inzerát 27.07.19 20:10

Rika se tomu baby blues, mela jsem to taky - strasne nerada na to vzpominam. Sestinedeli bylo jedno z nejhorsich obdobi myho zivota, ale s koncem to preslo a uz jsem byla ok :) drzim pesti, kdyby neco, klido napis, jeste si to zive pamatuju a jen tak nezapomenu :mrgreen:

Akve
Kecalka 130 příspěvků 27.07.19 22:11

Ano, je to tak, na tu hormonální spoušť zkrátka někdo zareaguje depresivně/úzkostně. Jak píše @Lily Evans, taky jsem měla tu čest po prvním porodu a vybavuju si ti ten všeobecný nezahnatelný strach zůstat s potomkem sama doteď, vážně nic extra příjemného. Každopádně je to ta hormonální bouře a bude to pomalu ustupovat, zkus si udržet nadhled a vydržet, bude to čím dál lepší. Určitě se svěř někomu z rodiny, pomůžou dodat odvahu, a hlavně kdyby to bylo k nevydržení, je dobré to řešit s lékaři…

Příspěvek upraven 27.07.19 v 22:12

Lu1234
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 27.07.19 22:11

Pochybovat o sobě je normální a je to projev inteligence, jen tak se člověk může zlepšovat… Samozřejmě za to můžou i hormony. Mimino potřebuje hlavně péči a lásku, určitě se snažíš dělat všechno co nejlíp. Sebedůvěra přijde s praxí :kytka:

Sallyna
Kecalka 326 příspěvků 27.07.19 22:21

Ahoj, taky jsem to mela. Strach, ze se spatne staram a jsem s malym sama a nezvladnu to. Preslo to, neboj! Bude lip!!!

Váš příspěvek
Reklama