Koupím plenky za drobné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DéOeM
Nováček 5 příspěvků 02.07.19 09:07
Koupím plenky za drobné?

Zdravím, holky prosím vás nevíte jestli se dají někde
takhle koupit? Jako třeba ve večerce, Alberu, kaufu.. vím že Tescu jsou pampersky kalhotkové za třicet šest Kč ale to mám trochu z ruky a v Lidlu mam pocit vůbec není taková možnost. Nemám čas vás ladovat podrobnostmi proč a podobně zrovna jsme s malým vyšli ven, jdem ke kamarádce a nechci obcházet všechny shopy abych nakonec stejně šla přes celé město do toho Tesca tak prosím k věcis malým budeme vděčni.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21362 příspěvků 1 inzerát 02.07.19 09:08

Dm?

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 02.07.19 09:11

Ja jsem nepochopila dotaz. Jako kde se da koupit male baleni plenek? Aby to nebylo to velke drahe?

a12
Hvězda diskuse 37315 příspěvků 02.07.19 09:13
@TRG píše:
Ja jsem nepochopila dotaz. Jako kde se da koupit male baleni plenek? Aby to nebylo to velke drahe?

Ja to taky moc nechapu, ani v tescu jsem asi zadny pliny za 36kc nevidela

DéOeM
Nováček 5 příspěvků 02.07.19 09:16

.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15359 příspěvků 02.07.19 09:20

Taky nechápu na co se ptáš, myslíš nějaký mini balení?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 02.07.19 09:21
@DéOeM @DéOeM
@DéOeM píše: .

Hlavně aby tě někdo nepoznal. :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: že jsi anonymní zakladatelka. Máš tu čtyři příspěvky a půlku z nich jsi vymazala. Jinak u vás doma všichni zdraví? :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Cenarius
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 02.07.19 09:24

Ja jsem to pochopil tak, ze ma jen par drobnych a potrebuje koupit plinky. Jen za tech par drobnych to spotrebuje za den a co bude delat zitra?

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 02.07.19 09:25
@DéOeM píše:
@pikola díky,. Mě vůbec nenapadlo :roll:
@TRG a ano, má to svůj příběh každopádně až pozdě večer budu moct koupit, mám u sebe padesát korun, ale problém vyřešen ;)

A to me zas netrapi, jaky je ten pribeh. Ja si nebyla jista, na co presne se ptas. :) Taky jsem chtela napsat, ze bych kdyztak zkusila prvni vetsi drogerii.

V CR si ted nevybavuju, jak to je, u nas v „nasem“ nejblizsim DM to asi nemaji, ale ve dvou nemeckych, kde jsem se vyskytla, meli prebalovak s ubrouskama a plenkama zdarma. V CR by to mozna nefungovalo, kdovi jestli je to v Nemecku porad. Kazdopadne me to tenkrat potesilo, zrovna jsme tam delali vetsi nakup a ja potrebovala prebalit maleho. Hrdost mi nedovolila vzit si plenku (nebo moje blbost), hygiena zas pouzit krem, ktery tam patlaji vsichni, ale par ubrousku se hodilo - ze jsem nemusela vytahovat svoje. :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 02.07.19 09:27

Myslím, že takhle malé balení mají v Rosmanovi (ale je tam fakt jen pár kusů, možná pět?), takový cestovní balíček.
Jinak jak psala @Uslava myslím, že tady je anonymita opravdu zbytečná, tak neblázni a piš jako člověk ;)

a12
Hvězda diskuse 37315 příspěvků 02.07.19 09:28
@Cenarius píše:
Ja jsem to pochopil tak, ze ma jen par drobnych a potrebuje koupit plinky. Jen za tech par drobnych to spotrebuje za den a co bude delat zitra?

Jo a koupi je az pozde vecer, nebo co to psala v tom smazaným příspěvku, tak dneska vude dite dost mozna celej den v jedny

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15359 příspěvků 02.07.19 09:29
@Mar__tanka1983 píše:
Myslím, že takhle malé balení mají v Rosmanovi (ale je tam fakt jen pár kusů, možná pět?), takový cestovní balíček.
Jinak jak psala @Uslava myslím, že tady je anonymita opravdu zbytečná, tak neblázni a piš jako člověk ;)

pobavila jsi piš jako člověk, já synovi říkám chovej se a mluv jako člověk :mrgreen:

debra.morgan
Echt Kelišová 9387 příspěvků 02.07.19 09:29
@Cenarius píše:
Ja jsem to pochopil tak, ze ma jen par drobnych a potrebuje koupit plinky. Jen za tech par drobnych to spotrebuje za den a co bude delat zitra?

asi pujde zas vybrat nejakou kašnu nebo si sednou k bezdákům před kostel :nevim: jestli umí zpívat, tak by se něco vymyslet dalo…

a12
Hvězda diskuse 37315 příspěvků 02.07.19 09:31
@TRG píše:
A to me zas netrapi, jaky je ten pribeh. Ja si nebyla jista, na co presne se ptas. :) Taky jsem chtela napsat, ze bych kdyztak zkusila prvni vetsi drogerii.V CR si ted nevybavuju, jak to je, u nas v „nasem“ nejblizsim DM to asi nemaji, ale ve dvou nemeckych, kde jsem se vyskytla, meli prebalovak s ubrouskama a plenkama zdarma. V CR by to mozna nefungovalo, kdovi jestli je to v Nemecku porad. Kazdopadne me to tenkrat potesilo, zrovna jsme tam delali vetsi nakup a ja potrebovala prebalit maleho. Hrdost mi nedovolila vzit si plenku (nebo moje blbost), hygiena zas pouzit krem, ktery tam patlaji vsichni, ale par ubrousku se hodilo - ze jsem nemusela vytahovat svoje. :mrgreen:

Aaa, nekdo to stihnul i odcitovat :lol: :mrgreen:

Tady by nekteri lidi chodili do dm prebalovat pravidelně si myslim :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 2 inzeráty 02.07.19 09:35

Taky moc nechápu dotaz. Buď myslíš nějaké levné plenky, ty se dají koupit skoro všude, Albert, Tesco, Kaufland… vždy ta jejich značka nebo akce. Pokud myslíš nějaké malé balení, že jsi třeba zapomněla doma a potřebuješ jen jednu, dvě plinky, tak to netuším. Bývají to většinou jen reklamní vzorky, co někde dostaneš. V takových případech je nejlepší poprosit kamarádku nebo v nouzi i náhodnou kolemjdoucí maminku. Už jsem takhle jedné paní plinku dala a její vděčnost neznala mezi :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama