Koupit drahý dárek k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:11
Koupit drahy dárek k vánocum?

Radeji anonymne. Chci vedet nazor ostatich co si mysli o tom, koupit proste partnerovi drahy darek cca 40 000 nechci se zozepisovat co to je…
Jsme spolu dlouho 10 let nejsme ale svoji. Partner po tom dlouho touzi. Myslite si ze je to prehnane? Diky za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 18.12.18 12:13

Záleží co jste zvyklí si dávat. Pro mě by to přehnané bylo, já dávám drobnosti tak do 500kc. Ale někde si dávají dary za desetitisíce a nepříde jim to divné :D aby se pak ale necítil trapně když dostane takovou drahou bombu a on to nebude čekat a tobě dá nějakou drobnost za pár stovek :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 18.12.18 12:14

To se takhle přeci nedá říci. My si občas takovéto dárky dáváme, takže by to přehnaně nevypadalo.

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 18.12.18 12:14

Zalezi na tom, kolik vydelavate, jestli to zasahne spolecny rozpocet, … Malo informaci.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3045 příspěvků 18.12.18 12:15

Já zastáncem tak drahých dárků nejsem, ale musíš to vědět sama. Pokud máš tu sumu našetřenou a nevydáš se z posledních peněz, nebo si nedejbože nebudeš brát půjčku, kup to.

kristyn.g
Závislačka 2968 příspěvků 18.12.18 12:17

tak záleží na vašem rozpočtu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:18
@Aduš8 píše:
Já zastáncem tak drahých dárků nejsem, ale musíš to vědět sama. Pokud máš tu sumu našetřenou a nevydáš se z posledních peněz, nebo si nedejbože nebudeš brát půjčku, kup to.

Prave ze ho chci potesit a abych to mohla koupit tak jedine pujcka…protoze nevydelavam az tak moc ale jde tu o ten pocit ze ja radsi potesim jeho

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 18.12.18 12:20
@Anonymní píše:
Prave ze ho chci potesit a abych to mohla koupit tak jedine pujcka…protoze nevydelavam az tak moc ale jde tu o ten pocit ze ja radsi potesim jeho

Do toho bych nešla, největší blbost co se dá udělat je půjčovat si na vánoční dárky. Přítel bude potěšenej a ty to budeš nějaký 2 roky neli dyl splácet :nevim: jestli je to rozumnej chlap tak z toho ani nebude mít radost když se zadlužíš…

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 18.12.18 12:20
@Anonymní píše:
Prave ze ho chci potesit a abych to mohla koupit tak jedine pujcka…protoze nevydelavam az tak moc ale jde tu o ten pocit ze ja radsi potesim jeho

V tom případě je to blbost

svapi
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 18.12.18 12:21
@Anonymní píše:

Půjčka kvůli Vánocům? Nikdy..šetřila bych místo splaceni půjčky a koupila bych mu to za rok.

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 18.12.18 12:21
@Anonymní píše:
Radeji anonymne. Chci vedet nazor ostatich co si mysli o tom, koupit proste partnerovi drahy darek cca 40 000 nechci se zozepisovat co to je…
Jsme spolu dlouho 10 let nejsme ale svoji. Partner po tom dlouho touzi. Myslite si ze je to prehnane? Diky za rady

Je to dost. Ale nevím, co to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 12:22

Pokud to neudělá díru do rozpočtu, tak proč ne. Třeba že to má i k tomu desetiletému výročí.

Pokud to je něco, po čem touží (foták, kolo), má to smysl minimálně pro něj, tak ano.

PS: počítala bych s tím, že dostanu třeba župan, aby tě to pak nevzalo. Ale asi ho znáš, tak víš, s čím počítat.

Mbeya
Kecalka 221 příspěvků 2 inzeráty 18.12.18 12:22

Půjčovat si na dárky je cesta do pekel…Je dospělý, přežije to. Já bych byla naštvaná, kdyby mi partner dal dárek, na který nemá. ťukala bych si na čelo nad jeho finanční negramotností…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 18.12.18 12:22
@Anonymní píše:
Pokud to neudělá díru do rozpočtu, tak proč ne. Třeba že to má i k tomu desetiletému výročí.

Pokud to je něco, po čem touží (foták, kolo), má to smysl minimálně pro něj, tak ano.

PS: počítala bych s tím, že dostanu třeba župan, aby tě to pak nevzalo. Ale asi ho znáš, tak víš, s čím počítat.

Anonym omylem. :D

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 18.12.18 12:22
@Anonymní píše:

Tak v takovém případě bych to určitě nekoupila. Neuznávám půjčky na Vánoce

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >