Koupit tuto matraci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2577 příspěvků 17.10.18 11:22
Koupit tuto matraci?

Ahoj. Spěchá to a potřebuji vás názor. Paní mi nabízí ke koupi matraci, potřebuju pro dceru. Že by ji dovezla. Fotky mi poslala. Zdá se to jen mě? že jsou tam počůrane fleky? vzaly byste ji?

Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2577 příspěvků 17.10.18 11:22

Nejdou vložit fotky počkejte

Verunecka289
Závislačka 3344 příspěvků 17.10.18 11:36

Odpovím klidně i bez fotky. Cizí propocenou (v lepším případě) matraci ani zadarmo. Matrace se dneska dají sehnat za pár stovek nový :palec:

vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 17.10.18 11:37

Matrace kupuji vždy nové.

Mrs.bloud
Kecalka 193 příspěvků 17.10.18 11:38
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Spěchá to a potřebuji vás názor. Paní mi nabízí ke koupi matraci, potřebuju pro dceru. Že by ji dovezla. Fotky mi poslala. Zdá se to jen mě? že jsou tam počůrane fleky? vzaly byste ji?

Ano, take tak. Nekupuj. Nikdo to nekupuje, je to neprodejne.

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 17.10.18 11:44

Nikdy ne použitou matraci. Prijde mi to nechutne

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 17.10.18 11:49

Cizi pouzitou matraci bych nechtela ani zadarmo a natož pro dite 8o :poblion: v lepsim pripade je propocena a uz to je nechutne a v horsim prochcana… :poblion:

iiiv
Extra třída :D 10982 příspěvků 17.10.18 11:51

ne, nekoupila, pouze kdyby byla nová

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 17.10.18 12:02
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Spěchá to a potřebuji vás názor. Paní mi nabízí ke koupi matraci, potřebuju pro dceru. Že by ji dovezla. Fotky mi poslala. Zdá se to jen mě? že jsou tam počůrane fleky? vzaly byste ji?

S matraci si koupis i mikrozoo…

Bábrdl
Generální žvanilka 21777 příspěvků 17.10.18 12:33

Ješžiš, holky, vy děláte, jak kdyby kupovala použitá rovnátka :lol:

Použitou matraci bych taky nekoupila, ale většina z nás běžně spí v hotelích, u příbuzných a na návštěvách zcela bez následků. Takže zase klid. :mrgreen:

Bábrdl
Generální žvanilka 21777 příspěvků 17.10.18 12:35
@GabinkaCh píše:

Pokud nejsi finančně na dně, koupila bych přeci jen novou. Je to trochu blé, to je fakt.

Pokud jsi, tak se z toho nehruť. Použitá bude vždycky trochu flekatá. Důležité je, zda lze ten „povlak“ na matraci svléknout a vyprat.

GabinkaCh
Závislačka 2577 příspěvků 17.10.18 12:37

Fotky nejdou vlozit do prčic.Takže říkáte nekupovat.No ona mi psala že na tom spalo prý její 4 leté dítě snad pětkrát.Tak nevím.Škoda že ty fotky nbejdfou,ale odradily jste mě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 12:39

Koupila bych určitě novou v obchodě. Dá se opravdu sehnat za pár stovek a hlavně máš na ni záruku.

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 17.10.18 13:18
@Bábrdl píše:
Ješžiš, holky, vy děláte, jak kdyby kupovala použitá rovnátka :lol:Použitou matraci bych taky nekoupila, ale většina z nás běžně spí v hotelích, u příbuzných a na návštěvách zcela bez následků. Takže zase klid. :mrgreen:

no zrovna tak na to myslím - když většina z nás občas přestává přeci na hotelech,apod.,tak jakápak mikrozoo? A to je ještě taky možnost si z toho hotelu přivézt i štěnice,stává se to,ne že ne!
Ale opravdu pro sebe bych si použitou matrac teda nepořídila - i kvůli možným štěnicím - ta vajíčka totiž pouhým okem neuvidíte,zvlášt ne na bílem podkladu.Tak si zbytečně nezadělávejte na problémy.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 17.10.18 15:48

To mi pripomnelo, jak jsme si kdysi na skolnich akcich museli povlekat ty stalete flekate polstare a prikryvky do diraveho povleceni, na matrace radeji ani nemysim :mrgreen: ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >