Kouše při kojení 8m

16.5.16 01:44

Kouse pri kojeni 8m

Ahojky.mam 8m chlapecka a ma dva zoubky uprostred dole vedle.sebe hodne me kouse a vazne to boli zkousela jsem chranice ale do toho kouse jeste vic a spis si s.nimi hraje flasku odmita a dudlik take co s tim? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4029
16.5.16 02:40

Ahoj, můj mě kousnul jednou. Okamžitě jsem mu vzala prso a dost hlasitě řekla, že to ne…a když se snažil podruhé, tak taky. Vzápětí to pochopil a už nikdy neudělal. Prostě to není hračka. V 8m má na kousání jablíčko, kůrku chleba, křupiny, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
16.5.16 06:35
@mocca píše:
Ahoj, můj mě kousnul jednou. Okamžitě jsem mu vzala prso a dost hlasitě řekla, že to ne…a když se snažil podruhé, tak taky. Vzápětí to pochopil a už nikdy neudělal. Prostě to není hračka. V 8m má na kousání jablíčko, kůrku chleba, křupiny, atd.

Přesně tohle mi radila laktacni poradkyně. Říci rázně nahlas ne a vzít prso, že dítě tohle musí pochopit.
Taky jsem s tím bojovala jak malému vyrostly zuby. Nakonec jsem kojila ještě dlouho i sw zubama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
16.5.16 06:45

Muj ma osm zubu a zkusil to jednou, také jsem rekla NE! Vzala prso, zkusil to jeste jednou, stejny postup a uz to nezkusil. A doufám, ze nezkusi, nebo bolesti vyletim z kuze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64747
16.5.16 07:29

@miminek1996 můj to taky párkrát zkusil.. stačilo říct ne a vzít prso, pak už si to rozmyslel.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
16.5.16 07:43

Tak malá pár dní po tom, co ji narostly dolní dva zuby taky zkouší kousat. Když jsem vzala prso a řekla důrazně NE tak se akorát příšerně neuroticky rozbrečela že na ní zvyšuju hlas a to že ji seberu prso jí vůbec nezajímá. Stejně přes ten řev už pak nechce. Takže zatím bojujem.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5200
16.5.16 07:56

Můj malej to taky párkrát zkusil. Bolestí jsem zaječela tak, že se leknul a začal brečet (já skoro taky). Takže to takto párkrát ještě zkusil a ten můj jekot ho naučil, že toto ne. U nás žádná domluva probíhat nemusela. Chlapeček to pochopil rychle sám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
16.5.16 08:15

Zkus vysledovat, kdy chce kousjout a nez to stihne dej mu rychle do pusinky svuj malicek… Dcera v tomto obdobi taky kousala, malem jsem kvuli tomu prestala kojit a pak mi holky zde poradily toto, parkrat kousla do malicku a jak zjistila, ze uz vim jak na ni tak toho nechala :) jak radi holky - vzit prso, durazne ne atd… To u nas nefungovalo, naopak ji to navnadilo aby kousala vic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
16.5.16 09:04

Syn to taky zkusil, když uz byl zubatec :lol: cvrnkla jsem mu do tvare a rekla ne! zkoumave se na me podival a zkusil ještě jednou. zase jsem ho cvrnkla a ne! a byl klid, kojila jsem do dvou let :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
16.5.16 09:21

Jojo také v tomhle věku zkoušel, vzala jsem mu prso, řekla že to je au au, že to maminku bolí, a když jsem mu takhle párkrát vzala prso a řekla, že ne, tak přestal. Ted má 13M a opět to na mě zkusil, ale pochopil to zase, asi jen zapomněl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.16 10:13

Vcera vecer me kousnul tak moc ze to citim do ted tak mu davam jen to druhe prso zkusila sem mu ho vzit a rict vyrazne ne rozbrecel se pak ale zvova budu zkouset dal snad neco zabere dekuju za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
27.8.16 23:24

Taky zkusil. Ještě se u toho na mě skleník a byl zvědavý jak zareaguju. Když jsem řekla ne a vzala prso, tak beru efektu. Ale pak jsem ho dvakrát jemne placla a vzala prdi a už to neudělal (zatím :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat