Málo pije - málo plen

139
8.5.16 20:29

Málo pije-málo plen

Maminky, moc prosim o radu. mam 8mesicniho chlapecka, do 6m plne kojeny, prikrmum moc nedaval az do 7m v podstate na prsu (tak 2,3lzicky denne, jinak odmital, davil),od 7m lepsi.nas rezim vypada: rano kojeni, dopo visi na prsu a pospava, poledne tak 10lzicek prokrm a dokojim, odpo ovocna presnidavka (max 10lzicek) a dokojim, pak kolem 16hod kojim,18hod tak 5-10lzicek kase a dokojim a vecer na usnuti kojim. v noci jak kdy, ale budi se parkrat na kojeni (nekdy 3×, nekdy vickrat).nabizim ruzne tekutiny a vubec nechce pit!!ma tak 4,5 plen, ale jen prvni dve pekne pocurane, zbytek nic moc.dr to neresi, pry mam zkouset, ale trva to uz mesic a ja jsem nervozni, ze tak malo cura. predtim krasne plne pleny a ted opravdu bida. prosim o radu!!

Příspěvek upraven 08.05.16 v 20:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1967
8.5.16 20:33

Můj půlroční taky nechce nic pít, jen kojit. Nemůžu do něj dostat žádnou jinou tekutinu :( taky jsem z toho nešťastná, potřebovala bych ho někdy nechat i půl dne u babičky, ale nevím, jak vydrzi bez pití a riskovat to nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
8.5.16 20:41

Máme to stejné. pije jen mléko, jinak si jen trochu cucne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:42

Vidim na nem, ze uz mu mlicko nestaci, ma pres 9,5kg a mnohem mene cura.jsem opravdu nervozni z tech tekutin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
8.5.16 20:42

Máme to stejné. pije jen mléko, jinak si jen trochu cucne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:43

@lupilka.cz a plen ma dostatek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
8.5.16 20:43

Vzdyt pije tim kojenim, moje deti dokud mely prs, nepily skoro vubec. a to bylo skoro 18m. pet plen se mi zda akorat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:44

@lupilka.cz a plen ma dostatek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:45

@Mer11 a pocuranych plen ma kolik? me prave znervoznuji ty malo pocurane plinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
8.5.16 20:46

Ja si myslim, ze pokud je kojen na vyzadani, tak je to fajn a vic nepotrebuje. Veme si co chce. Kojeny deti malokdy vemou i jine piti. Moje deti taky moc necurali. Za noc 1 plina a jeste by vydrzela, nikdy se mne neprocurali :lol: je to v poradku, zadny strach… Myslim, ze z mlicka ma dost a az budou tropy, tak ho to treba donuti. Zkusit vyvarit hrusku (ovoce) a tu sladkou vodu dat pit, treba bude chutnat… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:47

@Fally123 dekuji.to vim, ze pije kojenim.ale predtim mival pleny uplne nacupane a tezke a mel jich tak 7,8.ted ma plne tak 2,zbytek cvrknuto. nevim, zda se treba vic poti nebo netusim.jen je to velka zmena a nerada bych neco podcenila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.5.16 20:52

@looocka dekuji.to on je zavislej, jestli my se nekdy dopracujeme jen k obedu a jidlu celkove, netusim :lol: kojim kdykoliv chce, takze dopo snad nic jineho nedelam, rad spi primo u prsa. napije se a dudla.je mu strasne fajn a nechci mu to brat. zkousela jsem vyvarit jablko a nechtel.bio dzus zredit, ruzne caje, vodu, granulovany caj, ovocne stavy-nic… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
8.5.16 20:53

Každou plenu má pocuranoz, tzn. pět sest denně. proto se zatím neznepokojuju.taky nám je osm mesicu. říkám si kaše je taky z vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kazda.m
8.5.16 20:54
@nehaneha píše:
@Fally123 dekuji.to vim, ze pije kojenim.ale predtim mival pleny uplne nacupane a tezke a mel jich tak 7,8.ted ma plne tak 2,zbytek cvrknuto. nevim, zda se treba vic poti nebo netusim.jen je to velka zmena a nerada bych neco podcenila

Jsem na tom uplně stejně, Zatím teda kojím ale donedávna pročůrala úplně všechno a poslední dobou má těžkou plínu jen ráno a přes den tak tři kdy je to trochu znát že tam něco je a zbytek nic. Občas když se vyčurá při koupání tak oproti vodě ve vaničce je vidět že je moč trochu žlutá ale nesmrdí. Při poslední kontrole přibrala až moc tak mléka si bere snad hodně. To čúraní teď teda sleduju víc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
31690
8.5.16 20:55

Pokud má 2 nacucaný, a 3 normálně počuraný, tak to bude v pohodě. taky nemám, a nikdy jsem neměla učuránky, nejmenšího látkuju, a noční kalhotovku má dot počuranou, a přes den tak 6-7 čtverců, a na ždímání počuraný nejsou…a kolikrát čtu, jak má batole 1 čtverec na 30 minut, a ještě ho pročurá…náš případ to taky není :nevim: a taky je hodně kojenej, vypije mimo kojení sotva 50-100ml. i když dneska ho zaujalo krabičkový pití s brčkem, starší syn mu tam tak čtvrtinu nechal, a on to postupně vypil celý, za půl hodiny, těch cca 50-65ml…takže musím vymyslet něco s brčkem..doteď z toho moc neuměl, a pil jen z normálních hrnečků, nebo z normální petky, ddětskej hrníček tak otočil a lil na zem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat