Kousnutí hmyzem

Anonymní
2.8.20 11:37

Kousnutí hmyzem

Prosím o radu včera u řeky mě něco kouslo vůbec nevím co protože jsem to neviděla nejdřív jsem myslela že jsem se spálila o kopřivu protože jsem šla kolem vysoké trávy a hlavně to nejdřív pálilo jak kdyby to bylo od kopřivy no ale za chvíli tak za minutu za 2 to tak strašně bolelo jak kdyby mě štípla vosa nic jsem tam neměla a dnes ráno jsem se vzbudila a mám tam takový velký Štípance neví někdo co by to mohlo být jestli nějakej pavouk nebo vosa nebo něco úplně jiného ted to taky ještě trochu pálí štípe a bolí :) díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20020
2.8.20 11:48

To mi nepřijde jako od hmyzu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22879
2.8.20 12:06

Co to je nevim, ale dala bych na to fenistil, pripadne si vzala neco proti alergickym reakcim, pokud doma mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
2.8.20 12:28

Já bych řekla že je to reakce na nějakou rostlinu (možná bolševník), když se o rostlinu otřeš kůží a pak jsi na sluníčku tak to udělá takovou reakci, slunce to spustí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
2.8.20 12:31

A nebyli tam komáři? U nás jsou ty mrchy tak oprskle, že ani nečekají na večer a koušou celý den… Obdobných kousanců, víc na jednom místě mám hodně. A jsem si jistá komárem, Bo sem tu sv*ni viděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20020
2.8.20 12:51

@Jdani bolševník mě taky napadl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu