Kousanec, nebo nemoc?

719
26.3.16 22:08

Kousqnec nebo nemoc

Malý se probudil s těmito pupínky, do hodiny zmizely. Na večer se objevily znova, ale ted to má i na nožičkách. Vypadá to jak štípnutí od komára.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

719
26.3.16 22:12

foto

Foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
26.3.16 22:12

foto

Foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
26.3.16 22:19

Nejsem doktorka, ale dost mi to připomíná jako popálení po kopřivě nebo od medúzy, z čehož vyvozuji, že by to mohl mít po kousnutí nějakým hmyzem nebo pavoukem, štěnicemi, šváby… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4266
27.3.16 06:45

Jestli máš doma něco proti hmyzu např. Biolit do zásuvky, nebo něco podobného, tak to strč do zásuvky a nech to tam klidně přes den za zavřeným dveřmi do té místnosti.
Synovi bych zajela koupit něco proti svědění a alergické reakci. To co je na fotce, je docela navřené, vypadá to jako alergická reakce (ale může to mít i poškrábané) - nám se osvědčil Fenistil (buď kapičky, nebo i gel na namazání).
Já takto řešila v listopadu podezření na neštovice (fakt to tak vypadalo) u dcerky, kde měla večer 2 pupínky a do rána jich bylo 7 na obličeji. Doktorka se hodně smála a já nakonec taky, když diagnoza zněla štípnutí od komára - prostě se k ní nastěhoval do pokoje, dostala do zásuvky Biolit a žádná další „neštovička“ se neobjevila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama