Jsou to štípance, nebo nemoc?

719
26.3.16 22:06

Jsou to stipance nebo nemoc?

Malý se probudil s těmito pupínky, do hodiny zmizely. Na večer se objevily znova, ale ted to má i na nožičkách. Vypadá to jak štípnutí od komára.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
26.3.16 22:12

A nemůže to být alergická reakce na něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
26.3.16 22:18

Nad tim už jsem uvažovala, ale nejedl nic co už nemáme odzkousene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
26.3.16 22:23

Hm, v tom případě bych s ním v po zašla k doktorce. A zkus mu dát třeba claritin nebo nějaké antihistaminikum. Divné je, že to měl, ztratilo se to a večer znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
26.3.16 22:23

A co nějaký vnější alergen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
26.3.16 22:31

No uvidíme ráno, jak bude vypadat, jinak s nim zajdu na pohotovost. Taky po sspaní mu to zmizelo do hodiny, pak celý den nic a k večeru znova, ale uz i na nožičkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1644
26.3.16 22:43

@Iveta2012
opravdu to vypada, jako alergie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
26.3.16 22:49

@Iveta2012 U našeho malého takto vypadala alergie. Skončili jsme na pohotovosti, protože mu ty pupence naskakovaly před očima a slévaly se do takových map a doma jsem nic neměla. Pak už jsem to řešila vždy fenistilem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
26.3.16 22:54
[citvypadáto jako mapky začínám věřit, žeto bbude alergie, ale ted zjistit z ceho:-(Mišutinka** píše:
@Iveta2012 U našeho malého takto vypadala alergie. Skončili jsme na pohotovosti, protože mu ty pupence naskakovaly před očima a slévaly se do takových map a doma jsem nic neměla. Pak už jsem to řešila vždy fenistilem.

Ano vypadau

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
26.3.16 23:06

@Iveta2012 Tak to Ti držím pěsti ve zjišťování alergenu, protože to je za trest. Malému to tenkrát dělala konkrétní mléčná kaše, kterou ale před tím víc než dva měsíce bez problémů jedl, což jsem nechápala. A podruhé jsme alergen nezjistili, ale vymizelo to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
26.3.16 23:15

Vypadá to jako kopřivka…svědí to? Zkus mu dát Aerius nebo zyrtec, jestli máš.

Toto mívám každé 4 roky na jaře, ale o dost horší, končím na kapackach na pohotovosti, protože mi otecou rty nebo oči a nic nevidím. Alergik nejsem.jen se mi toto objeví z neznámého důvodu 1× za 4 roky.. zabere mi na to autoserum na které chodím až do podzimu a pak mám zase na 4 roky klid. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
26.3.16 23:23

To bude zábava:-( dneska i včera jedl vse co už máme odzkousene:-( te sspí uvidíme ráno, pokud to byla reakce, tak by to melo do rána zmizet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
27.3.16 14:21

Ahoj Ivetko, tak přesně tohle měla naše malá-3 roky minuly týden. Nejdřív na tvarickach, potom na nohách i rukách. Do hodiny vždycky vsechno zmizelo. Takhle to bylo cely týden.
Nic jsme nemenili, stejný jídlo, stejna kosmetika proste nic.
Jenom měla novou podložku pod prosteradlem proti pocurani. Z Jysku. Byla taková pogumovana :think:
Dala jsem ji pryč a pupinky zmizely 8o
Doufám, ze na pořad :)
Určitě je to kontaktní alergie. Uvidíš no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
27.3.16 14:22

PS: taky to měla vždycky po spaní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit