Kouty ve vlasech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakajicko69
Kecalka 166 příspěvků 07.02.19 19:54
Kouty ve vlasech

Ahoj, nezná někdo nějaký výrobek nebo masky co by pomohly na kouty ve vlasech? U nás v rodině je to dědičné myslíte že to znamená že mi teda nic nepomůže? Nejsou to úplně hola místa jsou tam jemný vlasy. Má někdo taky takový problém? :lol: opravdu mě to štve cítím se skatede když mám svázany vlasy 8o

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:01

Taky mám kouty. Culík nosím nerada a nic nepoháhá. Snažím se to tajit rozpuštěnýma vlasama :(

zrcadlo
Kelišová 7238 příspěvků 07.02.19 20:09

Mně pomohl šampon Alpecin C1, opravdu mi to zahustilo vlasy na koutech, vlasy mi tam teda moc kvalitní pořád nerostou (spíš takové jemné chmýří, ale je ho víc, už mi tam alespoň nesvítí ty plochy kůže).

Paoloska
Echt Kelišová 8190 příspěvků 07.02.19 20:43

Mám vysoké čelo, holé kouty a řídké a jemné vlasy. Zkusila jsem už vše, úplně vše a je to pořád horší. Pokud je to genetické, nemá to řešení :?

Gerberka
Závislačka 3231 příspěvků 08.02.19 08:09

Ahoj, tak pokud jsou k tomu sklony v genetice – tak jsem moc udělat nedá….ale něco přece zkusit by se dalo.

Doporučuju Lopuchový výluh od Naděje– je to super věc – vlasová voda. Po každém umytí vmasírovat konečky prstů ještě do vlhké pokožky hlavy – VŠUDE, kde to člověk cítí, že je potřeba – hlavně právě ty kouty, čelo atd…chce to výdrž a minimálně půl roku, rok PRAVIDELNĚ používat. Taky jsem to tak měla….a všude mi začaly „rašit“ nové vlásky, prostě se to celé jakoby „oživilo“.

Dobré je to třeba ještě s něčím míchat – já si vždycky dám do mističky ten lopuchový výluh a smíchám s Komonicovým tonikem od Atok– taky je to vlasová voda.

Hlavně žádné silikony, parabeny – obalují vlasy, „dusí“ vlasovou pokožku.

Chce to jenom přírodní věci – samozřejmě nebarvit chemicky, melíry, nic takového. Já používám jenom hennu a ty různé hennové směsi (Khádí, Henné Color) a v 45 mám vlasy, že mi je každý závidí ;) ….Ale chce to opravdu trpělivost a výdrž. A ze začátku nemilosrdně ostříhat všechno, co je zničené, oslabené….vlasy pak naberou sílu.

Šampony - to stejné, bez SLS, SLES (chemická pěnidla), silikonů, parabenů a ideálně i bez alkoholu - používám AMLA od Khádí a od Desert Essence šampon Neutral nebo Malina

To je moje zkušenost.
;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >