Kouzelní zpěváčci Fisher Price

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 31.08.11 10:49
kouzelní zpěváčci FP

Ahoj
nemáte někdo tuto hračku?? Přemýšlela jsem, že bych koupila klukům každému jednoho, sice mimino by to asi zatím moc neocenilo, ale snad časem. Ovšem když koupím tři už to bude 1000, takže nechci kpovat zajíce v pytli. Tak jaká ta hračka je? má úspěch?

Reakce:
pata308
Extra třída :D 12658 příspěvků 31.08.11 11:56

tak moja skusenost je len z obchodu dali sme jej ho do ruky , ukazali ako spieva a praskla s nim o zem a nezajem, je asi o mesiac starsia od tvojich chlapcov ak sa nemylim ;-) takze som ho domov ani nekupila :nevim: :nevim:

Banny
Závislačka 3401 příspěvků 31.08.11 13:51

Máme růžového, já si s ním hraju… Malá moc ne, ale směje se na něj. Na Vysočanský ve Phoenixu ho mají za 300,–

savik
Kelišová 6612 příspěvků 31.08.11 17:29

Já to taky plánuju koupit. Před pár měsíci jsem taky byla v obchodě a malá jenom na to koukla, ale myslím, že je ještě malinká a ani by to neuměla zmáčknout. Ale zkoušela jsem ji pouštět videa z youtube - http://www.youtube.com/watch?… a toto http://www.youtube.com/watch?… , jak na to bude reagovat a byla úplně nadšená a zpívala taky :mrgreen: . Ale kupuju až na vánoce nebo narozeniny v listopadu, to už bude mít rok.

Bara B
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.12 21:03
Kouzelní zp......

Ahoj ženy
já si myslím že pro naše děti jsou tyhle hračky roztomilé. Když já to své dceři zmáčknu večer když jde spát, tak se pak ještě pul hodiny chichotá :lol: takže já doporučuji. :palec:

Bára B.
Povídálka 23 příspěvků 23.03.12 21:22

kouzelní zpěváčci jsou doopravdy skvělý tak jak už jsem psala nahoře. :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >