Kouzla a magie

Anonymní
19.1.20 14:39

Kouzla a magie

Je tu ještě někdo milé dámy, pánové, kdo věří v kozla a magii? Popřípadě nějaké zkušenosti? Rady? :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
19.1.20 14:40

S tim kozlem chcete delat co? Obetovat jej na oltari?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
19.1.20 14:43

Obetni kozel, misto beranka? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.20 14:48

Kouzla 😂

• Citovat
  • Nahlásit
30310
19.1.20 14:49
@Anonymní píše:
Je tu ještě někdo milé dámy, pánové, kdo věří v kozla a magii? Popřípadě nějaké zkušenosti? Rady? :P

Na kozla věřím. Na magii a kouzla ne. Jen na šikovné kouzelníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
19.1.20 14:56
@Anonymní píše:
Kouzla 😂

Nahodou dobry :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6472
19.1.20 14:57

Rady? Tak snad jen se tomu všemu vyhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16016
19.1.20 15:13
@Cenarius píše:
S tim kozlem chcete delat co? Obetovat jej na oltari?

Bez kozla, nebo alespoň slepice to není ono. Za magii se vždy musí zaplatit… Na velké kouzla je potřeba nemluvně.

Jinak rituální praktiky jsou náhražková činnost pro ty, co se jinak cítí bezmocní. Je to vcelku pochopitelné třeba u otroků na karibských ostrovech v 19. století.

Ve 21. století uprostřed Evropy bývá výrazně efektivnější a vzhledem k nabídce tuně vypečených šarlatánů i dost levnější zkusit hledat vlastní sílu přirozenými prostředky, zejména když je možné využít spoustu reálných profesionálů, co umí pomoci v realitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.20 15:22

Nikdy jsem se s tím nesetkala, až teď mám ve své blízkosti osobu co ó sobě prohlašuje, že čaruje… Nedělá ji problém čarovat na někoho zlé, prý má k tomu udělanou svou ochranu… Já osobně si myslím, že takto zastrašuje lidí…nebo věříte tomu?

• Citovat
  • Nahlásit
30310
19.1.20 21:47
@Anonymní píše:
Nikdy jsem se s tím nesetkala, až teď mám ve své blízkosti osobu co ó sobě prohlašuje, že čaruje… Nedělá ji problém čarovat na někoho zlé, prý má k tomu udělanou svou ochranu… Já osobně si myslím, že takto zastrašuje lidí…nebo věříte tomu?

Nevěřím a dotyčnou bych považovala za vyšinutou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
19.1.20 22:33

Neverim, alespon ne ve stylu carovani jako z Harryho Pottera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.20 23:44

Když jsem paní šetrně řekla, že by měla vyhledat psychologa, psychiatra tak se semnou přestala bavit…upřímně je to na palici a bere vám to energii mít takové člověka po svém boku, či ve své blizkosti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat