Kožené kšíry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
19.6.22 17:45

Kožené kšíry

Ahoj, dají se vůbec ještě dneska sehnat někde kožené kšíry? Bazarové jsem viděla jen poničené a nové v ČR neumím najít. Nylonové hrůzy nechci. Jde mi o použití v korbě ale i na chůzi. Líbí se mi od CJHartley: https://cjhartley.com/…-rabbit.html
Ale to je Anglie a paní jaksi nereaguje. :(
Jestli budete vědět, kde sehnat, budu moc ráda za tip. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20718
19.6.22 18:04

A nylonove ksiry treba v autosedacce ti neva…?

Kazdopadne ti to usije kazdy sedlar/svec. Zalezi na materialu a domluve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
19.6.22 18:36

Já měla něco takovýho, žádnou hrůzu na tom neshledávám. Kožený už se nedělají, protože nejdou vyprat, což je skvělý, když ti je dítě pozvrací a poslintá.
https://www. detsky-textil. info/product/ksiry-do-kocarku//ksiry-do-kocarku_bezpecnostni-popruhy---/17399

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
19.6.22 19:10

@Leslienka Měli jsme takové obyč podšité filcem (nabízím je v bazaru). Spíš jsem řešila to, aby uchycení ke kočárku bylo kovovou sponou a ne plastovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.6.22 19:32
@Lucie_Sx píše:
A nylonove ksiry treba v autosedacce ti neva…?Kazdopadne ti to usije kazdy sedlar/svec. Zalezi na materialu a domluve.

Nelibi se mi to, ale nemá to na těle a moc nejezdíme autem. V létě by se ale o to mohla podrit. Stačil mi takový pásek a už nikdy více. Já právě žádného sedláře/ševce neznám, na internetu jsem nenašla, že by to někdo dělal. Všude jen pásky, kabelky, diáře, apod. Proto bych uvítala vlastní zkušenost, než vyzkouším někoho naslepo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.6.22 19:40
@Janli píše:
Já měla něco takovýho, žádnou hrůzu na tom neshledávám. Kožený už se nedělají, protože nejdou vyprat, což je skvělý, když ti je dítě pozvrací a poslintá.
https://www. detsky-textil. info/product/ksiry-do-kocarku//ksiry-do-kocarku_bezpecnostni-popruhy---/17399

Děkuji, ale to pro nás není vhodné. Psala jsem, že hledám kožené. Navíc tam jsou plastové spony. To nic nevydrží. Vím jak se o kůži starat, s tím není problém. Ze svých jezdeckých bot jsem několikrát týdně dostávala horší věci. :lol: Chci je taky později používat na vodění, ať se mi neztratí v davu v ZOO třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
19.6.22 19:43
@Leslienka píše:
Děkuji, ale to pro nás není vhodné. Psala jsem, že hledám kožené. Navíc tam jsou plastové spony. To nic nevydrží. Vím jak se o kůži starat, s tím není problém. Ze svých jezdeckých bot jsem několikrát týdně dostávala horší věci. :lol: Chci je taky později používat na vodění, ať se mi neztratí v davu v ZOO třeba.

Vcelku se pleteš. Vzhledem k tomu, že jde o bezpečnostní prvek pro děti, ty spony vydrží hodně. To se ti fakt po chvíli nerozsype. Nechceš pro dítě měkký a pohodlný kšíry, co sají pot, radši chceš kožený…… nějak to nechápu. To jen kvůli vzhledu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.6.22 19:48

@Janli Kůže je přírodní materiál a je měkká, když se o ní dobře staráš. Navíc filc po ní není problém. Údržba taky velmi jednoduchá a hlavně vydrží. No ty plastové spony dcera už zvládne rozepínat, takže pro nás je to celkem k ničemu, ideálně, ať se k tomu nedostane. V autosedačce si to umí rozepnout. A ano, taky je to daleko hezčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5670
19.6.22 20:39

@Leslienka to bude jak pes na vodítku, dyť je to strašný (a to ani ty psy lidi kolikrát neuvazují, protože přece chudácek pejsáček).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.6.22 22:13
@Semtex píše:
@Leslienka to bude jak pes na vodítku, dyť je to strašný (a to ani ty psy lidi kolikrát neuvazují, protože přece chudácek pejsáček).

Nerozumím. A jaký by byl rozdíl v nylonovem? Jak to vůbec souvisí s mým dotazem? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat