Kožešinový lem na kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alluren
Nováček 3 příspěvky 02.12.18 12:53
Kožešinový lem na kočárek

Zdravím maminky, ráda bych si pořídila kožešinový lem na kočárek, ale nevím, kde ho objednat. Na internetu je nabídek celkem dost, vypadají na fotkách pěkně, ale bojím se, aby mi poté neprisel nějaký vypelichaný chlup. 8o Tak se chci zeptat, jestli někdo máte kožešinový lem, a kde jste ho kupovaly? Děkuji. :)

Reakce:
Elzaaa
Stálice 74 příspěvků 02.12.18 14:06

Ja mam od emitexu a je super uz jsem ho i prala a je porad krasny zadna vypelichanina :) nabizi i vic barev

Elzaaa
Stálice 74 příspěvků 02.12.18 14:08
Alluren
Nováček 3 příspěvky 03.12.18 08:48

@Elzaaa, děkuji za komentář…na Emitex jsem koukala, a je to jeden z těch lemů, který se mi líbí. :) Ještě se mi líbí tento… https://www.ma-tata.cz/…-na-kocarek/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >