Chůvička TrueLife NannyCam V24 - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maddynka
Povídálka 27 příspěvků 31 inzerátů 26.11.18 13:01
chůvička TrueLife NannyCam V24

Ahoj děvčata nemáte některá zkušenosti s chůvičkou TrueLife NannyCam V24? Nebo poradíte mi nějakou jinou s kterou jste spokojené? Chci aby měla nejen přenos zvuku ale i obrazu. Budu ráda za vaše rady. Díky.

Reakce:
Lucinka1986
Kecalka 361 příspěvků 26.11.18 13:23

My ji máme a jsme celkem spokojeni, jen mě štve, že pokud se zapne dítěti hudba přes chuvicku, tak není dítě slyšet, jak u jiných chuvicek, kdy se při pláči hudba v rodičovské jednotce automaticky vypne a je slyšet případný pláč atd.,jinak je dítě hezky vidět i v nočním režimu a žádnou jinou nevýhodu jsem nenašla..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >