Kozí kaše Goldim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Růžička17
Povídálka 28 příspěvků 27.06.19 19:10
Kozí kaše Goldim

Ahoj mamči, jak jsou vaše dítka spokojená s kozími kašemi od firmy Goldim? A popřípadě jakou mají nejradši? :lol:

Reakce:
Ivčka
Nováček 1 příspěvek 02.07.19 17:33

Ahoj, za náš můžu doporučit rýžovou a borůvkovou kozí kaši. Jiné jsme zatím nezkoušeli. Oba synové je mají rádi, jsou sice dražší, ale jsou zdravé a kvalitní,, tak je kupujeme…co by člověk pro děti neudělal… Určitě je zkus :)

Růžička17
Povídálka 28 příspěvků 02.07.19 19:39

@Ivčka Včera jsem je koupila a už jsme vyzkoušeli ovesnou a krupicovou a obě mají úspěch :palec: Ovesnou jsem si udělala také ke snídani s ovocem a oříšky a je dobrá :lol: Cena není tak hrozná, stačí málo prášku, takže vydrží si myslím dlouho :lol:

tannul
Povídálka 37 příspěvků 03.07.19 07:05

My teda kupujeme úplně všechny příchutě, malá je na nich závislá, tak abych mohla střídat :joy: :joy: Ale nejradši máme broskvovou s dýní, tu může i maminka :joy: :joy: :joy: U nad celkové jedeme v kozím, začali jsme UM, pak kaše a teď i Kozí sušené mléko. Už jen čekám až mi dítě začne mečet :joy: :joy: :joy:

Růžička17
Povídálka 28 příspěvků 03.07.19 11:11

@tannul To je dobrý :D Tak to ráda slyším :palec: Um jsme měli také, ale už ho syn nechce, bude mít dva roky. A až teď jsem koukala na novinku v podobě sušeného kozího mléka, hned ho jdu objednat také :dance:

Váš příspěvek
Reklama